Karadeniz Pet

Sulu yemeğin içine düşen kuşuma yardım

Eğer şampuan kullanmadıysanız kullanmayın. Şu an ne durumda?

Dün akşam yıkandık. Şimdilik keyfimiz yerinde suyu seviyor dalin şampuanla güzel bir banyo oldu ve tüylerimiz düzeldi bir kaç gin sonra bunu tekrar deneyeceğim. Şimdilik keyfimiz yerinde.

Dün akşam yıkandık. Şimdilik keyfimiz yerinde suyu seviyor dalin şampuanla güzel bir banyo oldu ve tüylerimiz düzeldi bir kaç gin sonra bunu tekrar deneyeceğim. Şimdilik keyfimiz yerinde.

Birde tüyler kuru şekilde bir video yada foto alabilir miyiz.

çok üzgünüm raki yi kaybettik. Ben üzüldüm ama benden daha çok ilgilenen annem daha fazla üzüldü. İlk defa evimize aldığımız canlıyı kaybettik annemi teselli etmek zor oldu, ben ise ne yapacağımı bilmiyorum. Bir daha eve canlı getirmeme konusunda uyarıldım. Hepinize desteği için teşekkürederim. Bence beslediğimiz canlı hakkımda hiç bir bilgimiz yoksa ilk anda bir veterinere gitmemiz daha doğru, bunu anladım. Bu hatam bir cana mal oldu.iyi akşmlar.

çok üzgünüm raki yi kaybettik. Ben üzüldüm ama benden daha çok ilgilenen annem daha fazla üzüldü. İlk defa evimize aldığımız canlıyı kaybettik annemi teselli etmek zor oldu, ben ise ne yapacağımı bilmiyorum. Bir daha eve canlı getirmeme konusunda uyarıldım. Hepinize desteği için teşekkürederim. Bence beslediğimiz canlı hakkımda hiç bir bilgimiz yoksa ilk anda bir veterinere gitmemiz daha doğru, bunu anladım. Bu hatam bir cana mal oldu.iyi akşmlar.

Çok üzüldüm başınız sağolsun...
Tüyleride güzelleşmeye, düzelmeye başlamıştı yavrumun.
Aslında yemek soğuk demiştiniz o yüzden hiç öleceğini düşünmemiştim. Belki başka bir hastalığı vardı bu yemek meselesi kamuflaj etti, belkide yaşadığı travmayı atlatamadı. Her nedendir bilinmez ama siz onun için uğraştınız en azından. Yeni bir canı sahiplenmek size çok iyi gelecek bunu tecrübe ettiğimden biliyorum. Ama tabi yine siz bilirsiniz.
Huzur içinde uyusun miniğimiz 💐

Geri