Karadeniz Pet

ustalardan cvp (dişi kuluçkada ,erkek ve sürekli delik yumurta)

dün verdim banyoluk güzelce yıkanmış durumu gayet iyi duruyor üstünü örttüm birde kafes üstüne sıcak su torbası koydum ortam ılık olmuştur. ev içerisi zaten sıcak yavru alıcaz diye onuda hasta etmeye niyetim yok :) çok dikkat ediyorum kızgınlığı geçsin bebişlerimde çıkıcak inş.

Iyı bakalım Gülsen hnm hasta olmasında:) ama dediğimi de yapın derim

Son düzenleme:
Merhaba ben bir türlü cinsiyet ayrımı yapamıyorum iki muhabbet kuşum var biri yumurtladı hatta yuvada sürekli yumurtluyo üstüne yatıyo sadece yemek yemek için çıkıyor yuvadan bu aralar mavi de yuvaya girmeye başladı ama yeşil bi süre sonra onu dışarı atıyo yumurtaları kontrol ettim fenerle 4 te 1 i gri ortası sarı üstü beyaz bir tanesinin üzerinde delik var elime aldığımda tıkır tıkır ses geliyo şuan yine yumurtlamak üzere çok fazla kur yapıyolar öpüşüyolar

Merhaba ben bir türlü cinsiyet ayrımı yapamıyorum iki muhabbet kuşum var biri yumurtladı hatta yuvada sürekli yumurtluyo üstüne yatıyo sadece yemek yemek için çıkıyor yuvadan bu aralar mavi de yuvaya girmeye başladı ama yeşil bi süre sonra onu dışarı atıyo yumurtaları kontrol ettim fenerle 4 te 1 i gri ortası sarı üstü beyaz bir tanesinin üzerinde delik var elime aldığımda tıkır tıkır ses geliyo şuan yine yumurtlamak üzere çok fazla kur yapıyolar öpüşüyolar
Kuslarinizin 2 side dişi yumurta da eğer erkek yoksa boştur

Geri