Karadeniz Pet

Veterinerin verdiği ilaçlar hakkında

Karıştırma konusuna bir şey diyemeyeceğim ama kesinlikle 2 gün bekletmeyin.
Şöyle düşünün kuşun suluğundaki tertemiz suyu bile günlük tazeliyoruz kaldı ki 2 ilaçlı suyun 2 gün boyunca yenilenmeden kalması ne kadar doğru olur? Mantıklı düşünen her insan bunun cevabını bulabilir. Kuşun sahibi olarak son karar size ait. Umarım şifa olur ve bir an önce toparlar.
Bir gün dursa zararı olur mu?

İlaçlar bitecek diye mi kullanım süresini uzatmak istiyorsunuz? yoksa başka bir nedeni mi var?
Uzatmak değil veteriner 2 gün de bir değiştirin dedi 10 gün boyunca ilaçlı su verin dedi bende zararı olmasın diye 1 gün verelim diyorum.

Uzatmak değil veteriner 2 gün de bir değiştirin dedi 10 gün boyunca ilaçlı su verin dedi bende zararı olmasın diye 1 gün verelim diyorum.
Sizi ikna edemiyorum :) Ne diyeyim en azından 24 saate indirgemek daha iyi.
Umarım en doğru kararı verirsiniz. Son durumu paylaşırsanız çok memnun olurum. Geçmiş olsun

Sizi ikna edemiyorum :) Ne diyeyim en azından 24 saate indirgemek daha iyi.
Umarım en doğru kararı verirsiniz. Son durumu paylaşırsanız çok memnun olurum. Geçmiş olsun
8 saat de bir değiştirsem ilaç daha erken bitecek yine de bir faydası olur mu olur faydası olur derseniz 8 saat de bir değiştiririm.

8 saat de bir değiştireyim ve tam dolu suluğa 10 dam birinden 10 damla da diğerinden katayım diyorum çünkü vitamin verirken yarım suluğa 5 damla katıyorum ilacı da tam suluğa 10 damla katarsam bir sorun olmaz herhalde.

Geri