Karadeniz Pet

4 gün önce sahiplendiğim kuşum ishal mi?

erennn

Yeni Üye
Screenshot_2023-06-18-14-49-30-915_com.miui.gallery.jpg
4 gün önce sahiplendiğim dişi kuş ilk 2 gün sadece su gibi şeffaf ortası beyaz kaka yapıyordu şimdi bu şekilde yapmaya başladı. Kuyruğunu hafif aşağı yukarıda sallıyor sorunu nedir tam olarak.

Yer değişince tribe giriyorlar sanırım benim aldıklarım da ishal oldu

Yer değişince tribe giriyorlar sanırım benim aldıklarım da ishal oldu
Umarım öyledir ya. Özellikle ben yanına yaklaşınca kuyruğu daha çok titriyo ve sallanıyo ama hafif hafif aşağı yukarı. Bos durduğu zamanda nefesiyle beraber hafif hafif sallanıyo ama hırıltı falan yok

Umarım öyledir ya. Özellikle ben yanına yaklaşınca kuyruğu daha çok titriyo ve sallanıyo ama hafif hafif aşağı yukarı. Bos durduğu zamanda nefesiyle beraber hafif hafif sallanıyo ama hırıltı falan yok
Lütfen yardım edin ya halsizleşti seslenince gözüni açıp hemen geri kapatıyor belkide uykusu var wma bilmiyorum

Bol vitamin Kızıştırıcı yemler az zaman birde şu koyun girsin çıksın toparlar başka sulugu da isal ilacı koyun

Normal görünüyor ama dışkıları yinede iyi değil. Kuşa probiyotik verin 3 gün üst üste. Yoksa temin ediniz. Entrobac probiyotik 15-20 gram yeter.
Nerden alabilirim burada petshop vardı depremde yıkıldı taşındı

Nerden alabilirim burada petshop vardı depremde yıkıldı taşındı
Petshoplarda olmaz. İnternet üzerinden temin edin. Gerwit vs yoksa onlarıda alın. Karadeniz pet'ten alıyorum ben. Tablo bırakıyorum.
IMG_20230428_030934.jpg

O kuyruğu aşağı yukarı yapmasu normal mi
Çok üst düzey bir kuyruk atması yok. Şimdilik normal denilebilir. Korku vs bazen sebebiyet verebilir.

Petshoplarda olmaz. İnternet üzerinden temin edin. Gerwit vs yoksa onlarıda alın. Karadeniz pet'ten alıyorum ben. Tablo bırakıyorum.Ekli dosyayı görüntüle 68109

Çok üst düzey bir kuyruk atması yok. Şimdilik normal denilebilir. Korku vs bazen sebebiyet verebilir.
Anladım çok teşekkürler en kısa zamanda temin etmeye çalışacağım kuyruk için olumlu konuşmanız azda olsa içimi rahatlattı erkek kuşum da hasta masta demeden kur yapıyor hayvana🤭 ama dişiye kaçmıyor izin veriyor uzun süre yapınca gaga atıyor inşallah iyi bi eş olurlar. Peki ben bu konuya nerden geldim hahaha mutlu oldum neyse neyse tekrar teşekkürler 💓

Kafes çok büyük görünmüyor iki tünek fazla gibi suluk tarafında tünek kalsın diğerini çıkar ederim hareket alanı genişletin öyle dedi bir arkadaş yanlış dememiştir umarım :) daha yeniyim bende attığı adıma tünek birakanlardandim

Kafes çok büyük görünmüyor iki tünek fazla gibi suluk tarafında tünek kalsın diğerini çıkar ederim hareket alanı genişletin öyle dedi bir arkadaş yanlış dememiştir umarım :) daha yeniyim bende attığı adıma tünek birakanlardandim
Videonun açısı yüzünden öyle görünüyor kafes iki kuş için yeterince büyük ve alttaki tünek te diğer karşı tarafa değmiyor boşluk var biraz. Kuşlar birbirlerini yeni tanıyor olduğu için aşağıya koydum o tüneğide rahatsız olursa geçsin diye bir süre sonra çıkaracağım tek tünek var bi ucu videoda görünen yerde diğer ucu yuvalık ta. Ama yinede yorumunuz için çok teşekkürler ❤️

Benim kuşumda 2,5 yasinda 1 yıldır falan dışkısı böyle çok enerjik yemini yiyor suyunu içiyor hep ötüyor poposuda tertemiz ama dışkısı böyle ne yapmalıyım

Ekli dosyalar

• 20230618_225956.jpg
    20230618_225956.jpg
    213.5 KB · Görüntüleme: 9
Geri