Karadeniz Pet

Antibiyotikli su

Saadetkcktpc

Yeni Üye
Bugün sabah 10:30 da suyuna antibiyotik ekledim suyu ne zaman tazelemem gerekiyor

Anladım, 12 saatte bir tazeleyebilirsiniz 🌸
Ekleme yapayım. Normalde 12 saatte bir ideal olur ama bazen şırıngaya çekip verdiklerinde miktarını az verebiliyorlar. Yetmeyecek gibiyse günlük tazeleyin. O yüzden veterinere sormanız uygun olur demiştim. Ama yetmesinde sorun yoksa 12 saatte bir iyidir.

Ekleme yapayım. Normalde 12 saatte bir ideal olur ama bazen şırıngaya çekip verdiklerinde miktarını az verebiliyorlar. Yetmeyecek gibiyse günlük tazeleyin. O yüzden veterinere sormanız uygun olur demiştim. Ama yetmesinde sorun yoksa 12 saatte bir iyidir.
Teşekkürler 5 günlük verdi siringada suyuna ekleyorum 1 mm tabi gelirken birazı akmış 3 günlük kaldı o kadarını kullansın dedi bide vitamin verdi 5 günlük yalnız antibiyotikli sudan anca 2 yudum icti inşallah o kadarcik yeter

Teşekkürler 5 günlük verdi siringada suyuna ekleyorum 1 mm tabi gelirken birazı akmış 3 günlük kaldı o kadarını kullansın dedi bide vitamin verdi 5 günlük yalnız antibiyotikli sudan anca 2 yudum icti inşallah o kadarcik yeter
Ne kadar çok sulukta kalırsa etkisi o kadar azalır. Hatta yaz mevsimde sulukta kalma süresini daha erkene bile çekseniz olur.
12 saatte bir tazeleyin birde gece suluğu çıkartın. Antibiyotikli suyu hazırlayıp sabah koyun. O zaman kesin içer garanti olur. Ama akşamdan suluğu mutlaka çıkartın ki sabah içsin

Sizinle yazişmiştik boynunu büküyor sürekli diye anlatmıştım sallabas hastaligi gibi görünüyor dedi veteriner antibiyotik ve vitamin verdi de yalnız veyerinerler kuşlar konusunda bilgisizler eline bile almadi

Sizinle yazişmiştik boynunu büküyor sürekli diye anlatmıştım sallabas hastaligi gibi görünüyor dedi veteriner antibiyotik ve vitamin verdi de yalnız veyerinerler kuşlar konusunda bilgisizler eline bile almadi
Evet maalesef sallabaş gibi olduğu belliydi.
İlacın ismini söyledi mi? Size attığım konudaki ilaçlardan biri miydi?

Sağolun çok üzülüyorum öyle görünce bol bol dualarda okuyorum elimden geleni yapıyorum Rabb'im bütün hasta olan canlılara şifa versin
Üzülmez misiniz tabi içinizi tahmin edebiliyorum 🤍
Bende dualarımı eksik etmeyeceğim. Güzel haberlerinizi bekliyorum 🩷

Üzülmez misiniz tabi içinizi tahmin edebiliyorum 🤍
Bende dualarımı eksik etmeyeceğim. Güzel haberlerinizi bekliyorum 🩷
Allah razı olsun kuşçuya videoyu gösterdim kuşunuz sallabas olmuş ölur dedi eve geldim hüngür hüngür ağladım hemen ertesi gün bi veteriner buldum götürdüm 10 tane veterineri aradım biz kuşa bakmıyoruz dediler sonra zar zor bi tane veteriner bulabildim. Dualarınızı eksik etmeyin

Allah razı olsun kuşçuya videoyu gösterdim kuşunuz sallabas olmuş ölur dedi eve geldim hüngür hüngür ağladım hemen ertesi gün bi veteriner buldum götürdüm 10 tane veterineri aradım biz kuşa bakmıyoruz dediler sonra zar zor bi tane veteriner bulabildim. Dualarınızı eksik etmeyin
🌹

YouTube da sallabaş olan güvercini tedavi eden videolar izlemiştim. Oralara da bakın isterseniz. Erken müdahale etmeniz iyi oldu. Biraz zorlu süreçtir ama kimse ölür diye garanti veremez.
Verdiği canı ne zaman alacağını yalnızca Allah bilir 🩵
Birde İzmir de veya İzmire yakınsanız Burak Uçar'ın kliniğine götürmeniz en güzeli olur.

YouTube da sallabaş olan güvercini tedavi eden videolar izlemiştim. Oralara da bakın isterseniz. Erken müdahale etmeniz iyi oldu. Biraz zorlu süreçtir ama kimse ölür diye garanti veremez.
Verdiği canı ne zaman alacağını yalnızca Allah bilir 🩵
Birde İzmir de veya İzmire yakınsanız Burak Uçar'ın kliniğine götürmeniz en güzeli olur.
Kayserideyim burda çok veteriner var ama kuşa bakmıyorlar fakültede de ilgilenmiyorlarmis biri gitmiş 2 saat beklemişler ve ilgilenmemisler bu tedavisi bitsin videolara bakıyim geçmezse

Geri