Karadeniz Pet

Arkadaşlar babam kuşu zorla suyun altına sokmuş

BerkayC

Yeni Üye
Arkadaşlar babam kuşu zorla suya sokmuş titiriyordu ayakları bembeyaz olmuştu son hali çekemedim kurutacaz diye saç kurutma makinesinde ılık ve yavaş devirde kuruttuk şuan durumu böyle ,hareketli tüyleriyle uğraşıyor, ötüyor ayak sıcaklığı normal seviyede esmeyen sıcak odaya koydum bir sorum olurmu

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220915-190052_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20220915-190052_WhatsApp.jpg
    370.7 KB · Görüntüleme: 25
Üşütmüş olabilir. Vitamin takviyesi yapın şimdilik bir de sıcak tutun

Bir daha ki sefere spreyleme olarak fuş aldıralirsiniz. Kuşa fön makinesi ile kurutmanızı tavsiye etmem cereyan etkisi gösterebilir bu da kuşu etkileyebilir

Bir daha ki sefere spreyleme olarak fuş aldıralirsiniz. Kuşa fön makinesi ile kurutmanızı tavsiye etmem cereyan etkisi gösterebilir bu da kuşu etkileyebilir
Evet ben şırıngayla damla damlatıyordum oda kayıp gidiyordu babam direk suyun altına sokmuş korkmuş üşümüş titiriyordu ayaklarıda beyazlamıştı bilmiyordum bende fön makinesiyle yapılmayacağını hasta olmasın diye aklıma direk o geldi kapalı odaya aldım şimdi üstünü örttüm ötüyor dudağımı yaklaştırınca öpüyor salıncağı ıssırıyor yemliğe atlıyor geri salıncağa çıkıyor salıncağındada durabiliyor yarın sabah çıkartacağım.
Screenshot_20220915-221345_Gallery.jpg

Evin sıcaklığı iyiyse ve cereyanda kalmadıysa bir şey olmaz. Ama bir daha zorla banyo yaptırmayın lütfen, kuşta travma olur
Sıcaklığı gayet iyi ben terliyorum odada esmesin diye kapattım pencereyi kapıyı şuan durumu gayet iyi hasta olmaz inşallah.

Sıcaklığı gayet iyi ben terliyorum odada esmesin diye kapattım pencereyi kapıyı şuan durumu gayet iyi hasta olmaz inşallah.
Kesinlikle cereyanda kalmadıysa,bir şey olmaz merak etmeyin. Yavru henüz çok tatlı bir kuşmuş maşallah.
İştahı, keyfi, dışkısı güzelse boşuna telaş yapmayın :)

Kesinlikle cereyanda kalmadıysa,bir şey olmaz merak etmeyin. Yavru henüz çok tatlı bir kuşmuş maşallah.
İnternetten entrobac probiyotik temin edin. Normal zamanda da önlem amaçlı bağışıklığı,sağlığı için düzenli kullanılır. Birde gerwit ve B vitamini alın. Böylece güzelce bakarsınız. Sağlıklı uzunca bir ömrü olur inşallah 🙏

Evet çok tatlı gerçekten maşallah aynı zamandada çok çirkin 🤣 dışkısı normal keyfide yerinde şuanda dediğiniz vitaminleri alacağım hemen çok teşekkürler yardımınız için 😊🙏

Geri