Karadeniz Pet

Ayağı incindi 3 gündür geçmiyor.

Kremi babam aldı, bir daha gidip deri kremi almaz. Ne yapmalıyım? Sürmeye devam etmeli miyim?
Terramycin krem burkulma,ayak incinmesi için kullanılmaz. Yara ve enfekte gibi durumlarda kullanılır. Kuşun ayağında incinme varsa bu yönde bir krem alınması gerekirdi.

Terramycin krem burkulma,ayak incinmesi için kullanılmaz. Yara ve enfekte gibi durumlarda kullanılır. Kuşun ayağında incinme varsa bu yönde bir krem alınması gerekirdi.
Çoğu kişi Terramycin kremini incinme de kullanıyor diye biliyorum.

Çoğu kişi Terramycin kremini incinme de kullanıyor diye biliyorum.
Şöyle izah edeyim: Terramycin'in deri için üretilmiş olan kremi burkulma ve incinmede de kullanılır. Ancak diğer kremler, mesela göz için üretilmiş kremler bu tür durumlarda kullanılmaz. Yani kısacası sizin Terramycin'in deri kremini almanız gerekiyor. Göz kremini kullanmayı bırakın. Babanızı bu konuda ikna etmeye çalışın.

Şöyle izah edeyim: Terramycin'in deri için üretilmiş olan kremi burkulma ve incinmede de kullanılır. Ancak diğer kremler, mesela göz için üretilmiş kremler bu tür durumlarda kullanılmaz. Yani kısacası sizin Terramycin'in deri kremini almanız gerekiyor. Göz kremini kullanmayı bırakın. Babanızı bu konuda ikna etmeye çalışın.
En kötü kendim almaya çalışacağım. Peki 4 gündür kuş aynı bir sorun var mı? Bu kadar uzun süredir kuşun aynı olması beni endişelendirdi.

Video çekerken pek yürümedi ama normal yürüyor.

Videoya göre kırık olduğunu düşünmüyorum.Ama bence yine de bir problem var gibi.Tam rahat yürüyemiyor gibi.
Yaşadığınız şehri söylerseniz kanatlı/kuş veterineri tavsiye edelim size,varsa.

Videoya göre kırık olduğunu düşünmüyorum.Ama bence yine de bir problem var gibi.Tam rahat yürüyemiyor gibi.
Yaşadığınız şehri söylerseniz kanatlı/kuş veterineri tavsiye edelim size,varsa.
Ben de götürmek isterim ama maalesef durum el vermiyor. İmkanım olsa hemen götürürdüm.

Kremle nazikçe masaj yapın o zaman. Hayati bir durum görünmüyor. Zamanla toparlar inşallah
Yapacağım. Yardımınız için teşekkür ederim. Yeşil merdiveni biraz daha iyi tırmanmaya başladı gibi. Ama hala ayağını kavramıyor.

Yapacağım. Yardımınız için teşekkür ederim. Yeşil merdiveni biraz daha iyi tırmanmaya başladı gibi. Ama hala ayağını kavramıyor.
Röntgensiz, veterinersiz ancak bu kadar maalesef. Olabildiğince az hareket etsin. Yemini suyunu yakın yere asabilirsiniz.
Rica ederim ne demek 🌸

Röntgensiz, veterinersiz ancak bu kadar maalesef. Olabildiğince az hareket etsin. Yemini suyunu yakın yere asabilirsiniz.
Rica ederim ne demek 🌸
Kuşum kafes içindeyken kanatlarıyla çırpındı dışarı çıkmak için. O ara ayağıyla biraz tüneği kavradı. Galiba iyileşiyor.

Son düzenleme:
Geri