Karadeniz Pet

Canımın içi miniğimiz evden kaçtı😪😪

pamuk şeker

Yeni Üye
Çok çok üzgünüm saatlerce perişan olduk ağaç ağaç takip etmekten arkası dönük baktı,ses videomuza tepki verdi ama bir türlü bize doğru uçmasını sağlayamadık 😔😔
Dikkat ederdim normalde evde çok iyi uçardı kaçıp gideceği aklıma gelmedi bu denli kendimi suçlu hissediyorum 😔😪😪
Peşinden lanet karga takip ediyordu agaçlık alanda komşunun çatısında yakalamaya çalıştı ama elinden kaçtı şansına ama sonrasında kaybettik takip edemedik 😔😔takip edilmesi zor bir alanda,düşündükçe hatırladıkça içim parçalanıyor 😓😓😓😓üzerine yağmurda yağdı,umarım hala iyidir dua edin iyi olsun.kafesini çatı katına açık alana astık sevdiği yem poşetini 😓😓😔canımın içi miniğim şanslıdır dayanır inşallah,gözüm kulağım onun sesinde olacak gözümün önünde ki çırpınışları gitmeyecek aklımdan😪😪😪😔çok acıymış,kimse bu duruma düşmesin.

Benim de kuşum bayramın birinci günü kaçtı sizi o kadar çok iyi anlıyorum ki birlikte dışarı çıkmıştık büfeye uğradım sigara almak için bufeci birden elini kafesin içine soktu benim miniğim de boşluk bulup kaçtı peşinden koştum ama yetişemedim gözden kaybettim Sokak sokak ağaç her yeri aradım ama bulamadım her yere ilanlar verdim Allah sabır versin çok zor sizi çok iyi anlıyorum bizimkininde kaçtığı gece çok şiddetli yağmur yağmıştı :(((

Cıvar petshoplara haber verin. Biri bulursa yem, kafes almaya gidecektir.
Umarım iyidir 💔
Ele alışkın bir kuş değildi ama yiyecek görünce eminim dayanamayacak keşke dediğiniz gibi olsa umarım gizlenecek korunacak bir yer bulmuştur tek istediğim 😔 ama peşinde karga vardı gece yağmurlu geçti bu ihtimallerle neler yaşadığını düşünmek acı 😥😥😢

Peşinden ağac ağac kovaladık tak
Benim de kuşum bayramın birinci günü kaçtı sizi o kadar çok iyi anlıyorum ki birlikte dışarı çıkmıştık büfeye uğradım sigara almak için bufeci birden elini kafesin içine soktu benim miniğim de boşluk bulup kaçtı peşinden koştum ama yetişemedim gözden kaybettim Sokak sokak ağaç her yeri aradım ama bulamadım her yere ilanlar verdim Allah sabır versin çok zor sizi çok iyi anlıyorum bizimkininde kaçtığı gece çok şiddetli yağmur yağmıştı :(((
Çok acı kısa zamanda okadar alıştık ki ama bir türlü de ele gelmeye alışmadı kendine dokundurmazdı bile, oda oda uçar beni takip ederdi evin içinde,peteğin üzerinde uyumayı,ocak üzerinde sıcak çaydanlığın dibinde uyumayı çok severdi,şimdi her sevdiği şeyde onu arıyorum 😖😖😪😔ağaç ağaç takip ettim bırakmadık ama bize doğru uçmasını da sağlayamadık,keşke diyorum farklı alana çekmeyi akıl edebilseydik 😓😓😥çok çok üzgünüm içim parçalanıyor gözümün önünde ki çırpınışları ona ulaşamayışım.umarım çıkar yine bir yerden hiç ummadığım anda o anki durumu ne olursa olsun en iyi şekilde düşüneceğim yine de gözüm onu aramaktan vazgeçmeyecek 😖😖😔😪size de çok geçmiş olsun bir anlık olmuş Allah sabır versin 😓😔

Geri