Karadeniz Pet

Dışkıda yem sorunu ve ishal

Şeker2019

Paylaşımcı Üye
Kusumun dışkısında yem var ayrıca birkaç gündür çok halsizdi bugunlerde biraz daha az halsiz. Dışkıyı ekliyorum
Screenshot_20210812-184901_Photo Editor.jpg

Hayır kullanmıyorum bazı yerlerde zararlı diye okudum o yüzden güvenemedim

Pirinç suyu ve haslanmış pirinç verdim 2 gün ama geçmedi. Haşlanmış patates verdim yine aynı durum. 3-4 gündür böyle. İlk günler halsizdi ve kabarıktı. Şimdi az halsiz. Ama iştah filan eskisi gibi değil. Dışkı sorunlu.

Bu arada evde kuş kumu var ama tarihi geçmiş. Kuşçu bi şey olmaz dedi. Forumda da bi sey olmaz dendi sizin düşünceniz nedir?

Pirinç suyu ve haslanmış pirinç verdim 2 gün ama geçmedi. Haşlanmış patates verdim yine aynı durum. 3-4 gündür böyle. İlk günler halsizdi ve kabarıktı. Şimdi az halsiz. Ama iştah filan eskisi gibi değil. Dışkı sorunlu.

Bu arada evde kuş kumu var ama tarihi geçmiş. Kuşçu bi şey olmaz dedi. Forumda da bi sey olmaz dendi sizin düşünceniz nedir?
Bence ne olur ne olmaz yenisini alın kuşunuz şu an hasta bi de. Kuş kumunu da grit olandan alın.

Kuş kumu ve probiyotik kullanın. Dışkıdaki yem ve ishal için probiyotikle desteklemeniz gerekecektir. Yakın zamanda benimde başıma geldi bu sorun kuruma falan değilse sindirim problemlerinden kaynaklanır. Bana önerilen şey hep probiyotik oldu.

Geri