Karadeniz Pet

Gervit W MultiVitamin hakkında merak ettikleriniz bu videoda

Vitamin, probiyotik, med tollayamin forte, aspur... Gibi ürünlerimi Karadeniz Pet'ten alıyorum, burada da tavsiye etmişliğim çoktur. Ürünler kaliteli geliyor ve yanında her zaman hediyesi oluyor. Yeri gelmişken tekrardan memnuniyet teşekkürlerimi ileteyim 🌸

Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz 😇. Her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz ve şimdi de bu güzel ortamda Sizlerle buluşmaktan onur duyduk 🙏.

Bu arada saydığınız ürünler ve bir çoğu için foruma özel bir %10 luk indirim kuponu çalışmamız olacak. Ve bu kupon her kese özelden bildirilecek. Yeri gelmişken söylemek istedim 😇.

İyi dilek ve destekleriniz için tekrar tekrar teşekkür ederiz...

Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz 😇. Her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz ve şimdi de bu güzel ortamda Sizlerle buluşmaktan onur duyduk 🙏.

Bu arada saydığınız ürünler ve bir çoğu için foruma özel bir %10 luk indirim kuponu çalışmamız olacak. Ve bu kupon her kese özelden bildirilecek. Yeri gelmişken söylemek istedim 😇.

İyi dilek ve destekleriniz için tekrar tekrar teşekkür ederiz...
Konuyu okuyan forum üyelerimize belirteyim; ben önerdiğim zaman sporsorluk yoktu. Zaten bugün başlamış. Benim burada önermem tamamen memnuniyet üzerine ve kişisel bir öneriydi.

Ama resmi anlaşmaya dönüşmesine çok sevindim çünkü orjinal olmayan ürünlerle kandırıldığımı sizden alışveriş yapınca fark ettim. Probiyotik hala daha topaklanmadı ve ürünlerinizin cam şişede gelmesine kadar kalite fark ediyor ☺️

Rica ederim, iyi forumlar ✨

Konuyu okuyan forum üyelerimize belirteyim; ben önerdiğim zaman sporsorluk yoktu. Zaten bugün başlamış. Benim burada önermem tamamen memnuniyet üzerine ve kişisel bir öneriydi.

Ama resmi anlaşmaya dönüşmesine çok sevindim çünkü orjinal olmayan ürünlerle kandırıldığımı sizden alışveriş yapınca fark ettim. Probiyotik hala daha topaklanmadı ve ürünlerinizin cam şişede gelmesine kadar kalite fark ediyor ☺️

Rica ederim, iyi forumlar ✨
Sponsorluğumuz evet dün başladı 😇. Önerileriniz için ama her zaman teşekkür ederiz. Bizler verdiğimiz hizmet ve Sizler gibi objektif arkadaşlar sayesinde her geçen gün ulaştığımız müşteri sayımızı artırabiliyoruz ve bunun sonuna kadar farkındayız.

Orijinallik konusuna gelince. Ürünlerimiz %100 orjinal ve bir çok markanın ana bayisi pozisyonundayız. Bölünen ürünlerde tam şişe ürünlerde birebir aynıdır ve açıldığımızdan beri bu konuda 1 adet bile şikayet almadık. Hatta Sizler gibi daha önceden kandırılıyormuşuz diyenler çok oldu :). Özellikle trendyol, hepsiburada gibi yerlerden alan müşteriler bize bazeen video atıyor, örneğin gervit yoğun bir üründür ama başka yerden alınanlar bildiğiniz su gibi sanki sulandırıpta satmışlar (kutsal damacana misali :) )

Paketleme ve şişeleme konusunda da o ürün için en iyisi hangisi olacaksa onu seçmeye gayret gösteriyoruz. En ucuzunu değil en kaliteli hizmet en uygun fiyata sunmaya çallışıyoruz her zaman. Birde SKT olayı. Ana bayi olmamız ve sürümün fazla olmasından dolayı bizden alacağınız ürünlerin raf ömürleride ülke sınırları içerisinde ki en yüksek seviyede olmaktadır.

Fazla reklama kaçmadan yazımı sonlandırayım.
İlginize ve desteğinize tekrar teşekkürler....

SİPARİŞ VERMEK İSTEYEN VARSA KESİNLİKLE HİÇ DÜŞÜNMEDEN VEREBİLİR SİNİZ
TESLİMAT KONUSUNDA COK İYİ BİR İŞ ÇIKARIYOR LAR VE ÜRÜNLERİ DE GERÇEKTEN COK İYİ BİZZAT DENEDİM 11 YAVRU ALDİM VE GÜVENDİM İYİKİ SİZLER İLE KARSİLAŞMIŞIZ 👏👏👏

Geri