Karadeniz Pet

Halsiz, sesi kısık ve sürekli uyuyan muhabbet kuşum

Hamit hssn

Yeni Üye
Muhabbet kuşum pamuk henüz yavru ve 2 ay önce alındı. Son zamanlarda sürekli uyuyor, yem yerken de uyuyakalıyor. Uçtuğu zaman düşüyor, tünekte dururken dengesini kaybediyor, asla banyo yapmıyor :( Pet shop ishal olduğunu söyledi ve aspur verdi ama bizim kuş asla aspur yemiyor. Eşi limon çok sağlıklı ama pamuk çok miskin bir kuş yardım lütfen. Dışkısının rengi kahverengi gibi:

Ekli dosyalar

• 20230716_171932-min.jpg
    20230716_171932-min.jpg
    550.1 KB · Görüntüleme: 6
Muhabbet kuşum pamuk henüz yavru ve 2 ay önce alındı. Son zamanlarda sürekli uyuyor, yem yerken de uyuyakalıyor. Uçtuğu zaman düşüyor, tünekte dururken dengesini kaybediyor, asla banyo yapmıyor :( Pet shop ishal olduğunu söyledi ve aspur verdi ama bizim kuş asla aspur yemiyor. Eşi limon çok sağlıklı ama pamuk çok miskin bir kuş yardım lütfen. Dışkısının rengi kahverengi gibi:
Önde ki kuş 👇🏼

Ekli dosyalar

• 20230713_134445-min.jpg
    969.4 KB · Görüntüleme: 7
Muhtemelen üşütmüştür. Bu belirtiler genelde bunu gösterir. Halsiz, sessiz ve bir de kabarıyorsa Petshop'tan suya damlatılan vitaminlerden isteyin. Aslında normalde direkt onu verirler. Benim kuşumda da yaşadım daha önce. O damladan sonra geçiyor.

Geri