Karadeniz Pet

Jumbo muhabbet kuşum sürekli uyku halinde

haticeeht

Yeni Üye
Merhaba kuşu iki gün önce aldım ve aldığımda çok sakin bir tür olduğunu söylediler ama çoğunlukla uyku halinde, yem yemesi normal sanırım, su içtiğini pek görmedim.
Dışkısında bir sıkıntı yok, çok az ötüyor ve uçamıyor daha 9 aylık olduğunu söylediler bu durumlar için neler yapabilirim bu türün bu kadar sakin kalması normal mi şimdiden teşekkürler.

IMG-20230218-WA0002.jpeg

Tünekte bir fotoğraf olsa daha iyi olur ve akşam saatlerinde değil de gündüz olsun. Kuş sesi açtığınızda tepki veriyor mu
Dün eve misafir iki tane kuş geldi onlar öttüğünde ara ara o da öttü onlar dolaşırken kuş yine kenarda bekledi

O fotoğraf da çok da iyi durmuyor açıkçası o yüzden gündüz tünekte bir fotoğraf istedim. Yine yeni yapılmış dışkısını da atın bir bakalım. Yeme içmesi hala normal değil mi?

Ekli dosyalar

• IMG_20230219_220640.jpg
    IMG_20230219_220640.jpg
    940.8 KB · Görüntüleme: 9
O fotoğraf da çok da iyi durmuyor açıkçası o yüzden gündüz tünekte bir fotoğraf istedim. Yine yeni yapılmış dışkısını da atın bir bakalım. Yeme içmesi hala normal değil mi?
Biraz da kameram sıkıntılı fotoğrafa tekrardan baktım da renkleri çok cansız durmuş ama tüy parlaklığı çokluğu falan iyi durumda ve sanırım yavru olduğu için kafasını böyle koyarak ya da bir şeye gömerek uyuyor

Şu an da gündüz çekilmiş bir fotoğrafı yok yarın sabah onu da çekeyim

Evet sabah tünekteyken tekrar bir bakalım. Ve dışkısınıda sabah tekrar atın. Şu an öyle eve yeni gelen bir kuş için sorunlu durmuyor dışkısı
Ben çok sakin ve uyuduğu için endişelendim zaten dışkısında hiç sorun olmadı

Geri