Karadeniz Pet

Kuşum 2 gündür ishal

Paprika

Yeni Üye
2 yaşındaki erkek muhabbet kuşum dünden beri ishal. Bu sabah suyuna vitamin damlattım onu içiriyorum. Genel olarak halsizliği yok. Dışkısı cıvık, sulu ve fazlaca akışkan. Yeşil olan kısmı üratla kaplı şekilde çıkıyor. Fotoğrafını ekliyorum. Ciddi bir şeyse durumu kötüleşmeden müdahale etmek istiyorum. Arabamız olmadığı için bugün vetenerinere götürmem biraz zor. Götürmen gerekli derseniz bir şekilde götürmeye çalışırım. Şimdiden teşekkür ederim 💖🦜
not: Dışkıda sindirilmemiş yem yok, pürüzsüz. Fotoğrafta görünen yem kabukları dışkıya ait değil. https://www.hizliresim.com/19p6c1n

Entrobac probiyotik temin edin. Bu süre zarfında dal darı ve aspur ağırlıklı besleyin. Bana göre ciddi bir sorunu görünmüyor. Arada bir dışkı değişebilir. Sıcak tutun. Ve tüydeyse de dışkısı değişebilir. Meyve sebze bir süre vermeyin.

Teşekkürler. Diğer başlıklarda ishal olan kuşlara haşlanmış yumurta tavsiye edilmiş. Vereyim mi, bu konuda ne tavsiye edersiniz?

Entrobac probiyotik temin edin. Bu süre zarfında dal darı ve aspur ağırlıklı besleyin. Bana göre ciddi bir sorunu görünmüyor. Arada bir dışkı değişebilir. Sıcak tutun. Ve tüydeyse de dışkısı değişebilir. Meyve sebze bir süre vermeyin.
Nereden temin edebilirim

Teşekkürler. Diğer başlıklarda ishal olan kuşlara haşlanmış yumurta tavsiye edilmiş. Vereyim mi, bu konuda ne tavsiye edersiniz?
Verebilirsiniz.
Nereden temin edebilirim
IMG_20230428_030934.jpg

Geri