Karadeniz Pet

Kuşum ayakta duramıyor çok halsiz dışkısı siyah

aryex1305

Yeni Üye
Kuşum bugün öğlenden beri halsiz kabarık uyuyor ve ayakta duramıyor dışkısı siyah öğlen çok kötü değildi ama şimdi kötüleşti çok korkuyorum normalde avuç içine alınınca kaçardı şimdi öylece ölüm döşeğinde gibi duruyor çok korkuyorum (bir kaç gün aç kaldı)
Bügün öğlen yem verince yedi ne yapmalıyım ve yemi biraz bayat sanırım iyleştirirsem ilk işim yem olcak
16771889393808470946678103627618.jpg
16771889596917161992992048162247.jpg

Merhabalar çok geçmiş olsun öncelikle aynısı dün basımıza geldi. Dışkısı siyahtı ve enerjisi aşırı düşüktü ötmüyordu konuşmuyordu ve sürekli uyuyordu yemde yemiyordu sabah biraz daha iyi gibiydi ama akşam o kadar kötüydü Kİ bi an ölecek sandım. Sabah uyandık biraz daha iyiydi akşam vitamin vermiştim uyumadan biraz da yem yedirdim elimle. Neyse sabah acilen sürekli kontrollerimizi yapan vet hekime götürdük, kulağına burnuna gözüne kamerayla baktı kalbini akciğerlerini dinledi ateşini ölçtü biraz yükselmiş bağırsaklarında guruldama olduğunu söyledi üşütmüş olabilir dedi. Kırmızı renkli bir ilaç verdi adını söyledi ama unuttum s ile başlıyordu sabah akşam damlatın birer damla olacak şekilde dedi ilk damlayı hekimimizin kendisi damlattı su an yine kırgınlık var ama çok şükür ötüyor yem yiyor biraz da olsa ve uyumuyor. Size tavsiyem lütfen veteriner hekime götürün özellikle kanatlılardan anlayan bunlar çok miniş hayvanlar hastalandıklarında erken teşhis ve tedavide hemen kurtarılabilirler çok geçmiş olsun inşallah toparlasın hemen sizinkide kendini ❤️ (Bu arada kakası düzeldi siyah değil artık)

Veterinere götüremiyorsanız eğer ben o ilacın adını öğreneyim sizde alın ve verin bakalım belki toparlar çocuğumuz 😔

Geri