Karadeniz Pet

Kuşum ben konuştuğumda ötüyor ?

zzzynppp

Yeni Üye
Merhaba muhabbet kuşum ile gün içinde konuşmaya calisiyorum.Konusmadigim zmaanlarda radyo çalıyor.Ben konustuğum da homurdanip kızar gibi sesler cikariyor.Sus artık be kadin der gibi acaba sesimden hoşlanmıyor olabilir mi 🙈

Merhaba muhabbet kuşum ile gün içinde konuşmaya calisiyorum.Konusmadigim zmaanlarda radyo çalıyor.Ben konustuğum da homurdanip kızar gibi sesler cikariyor.Sus artık be kadin der gibi acaba sesimden hoşlanmıyor olabilir mi 🙈
Kuşlar yüksek sesten hoşlanmaz ve uykusu gelince huysuzlanır bizimkide gece uyuyamayınca bağırıyor veya annem telefonda bağırarak konuşunca çok bağırıyor normal geldi yani bana :D Yakınında televizyon radyo gibi sesli cihazlar olmasın daha kısık sesle konuşuncada güzel güzel öter

Kuşlar yüksek sesten hoşlanmaz ve uykusu gelince huysuzlanır bizimkide gece uyuyamayınca bağırıyor veya annem telefonda bağırarak konuşunca çok bağırıyor normal geldi yani bana :D Yakınında televizyon radyo gibi sesli cihazlar olmasın daha kısık sesle konuşuncada güzel güzel öter
Televizyonun sesi 3 duruyor kral pop çalıyor bende konuşurken evet sesimi yükseltince o benden daha fazla bağiriyor 🙈

Kuşunuz çok sevimli Allah uzun ömürler versin.Kuşunuz dişi mi yoksa erkek mi dişi kuşlar biraz daha asabi oluyorda :)
Erkek ısırma huyu yok ısirsa da uyarma amaćli öyle canimi yakmaz.Elimden yem yer ama elime gelince korkup tedirgin oluyor.Daha 10 gün oldu sanırım alısma surecindeyiz

Probiyotik takviyesi kullanıyor musunuz? İçme suyu olarak ne veriyorsunuz?
Probiyotik kullanmıyorum. Daha yeni 10 gündür beraberiz.icme suyu kendi ictigimiz hazır sulardan veriyorum.Suyunu hergun değistiriyorum.Biraz fazla dal darı yedi sadece o yapmıs olabilir.Birde ben yemiyor diye yemi durmadan elimle verdim yedirmaye çalıştım çok yemekten falanda olur mu 🙈

Probiyotik kullanmıyorum. Daha yeni 10 gündür beraberiz.icme suyu kendi ictigimiz hazır sulardan veriyorum.Suyunu hergun değistiriyorum.Biraz fazla dal darı yedi sadece o yapmıs olabilir.Birde ben yemiyor diye yemi durmadan elimle verdim yedirmaye çalıştım çok yemekten falanda olur mu 🙈
Dal darı 7-10 günde bir verilmeli karaciğerde yağlanma yapabilir :(

O zamn Dal darı bir süre vermem.Dıskilari kontrol ederim.Almam gereken takviyeler varmış link atabilir misiniz rica etsem
Sedochol,
Gervit-w,
Entrobac probiyotik elinizde olsun.
Röhnfried markası.. Ayrıca grit kuş kumu mutlaka kafeste olsun. Powermax markasına ait mineral blok taşını da tavsiye ederim.
Karadenizpetten makul fiyata alabilirsiniz isterseniz

Sedochol,
Gervit-w,
Entrobac probiyotik elinizde olsun.
Röhnfried markası.. Ayrıca grit kuş kumu mutlaka kafeste olsun. Powermax markasına ait mineral blok taşını da tavsiye ederim.
Karadenizpetten makul fiyata alabilirsiniz isterseniz
Kuş kumu aldım ama bugün farkkettim ki yemliği yabancılaşmış ve korkuyor rengi sarı biraz alışması gerekicek gibi birde gaga taşı ve kalamar kemiği var kafesinde

Geri