Karadeniz Pet

Şekergece

Yeni Üye
Dişi muhabbet kuşumun yaklaşık 3 aydır gözünde şişlik mevcut önce kendim teramicyn sürdüm bi süre geçmişti daha sonra üniye gidip döndüğümde daha da şiştiğini farkettim veterinere götürdüm göz damlası verdi normal bir de antibiyotik açıkcası hiçbir işe yaramadı daha sonra kuş üreten bir abiye götürüdm solunum yolu rahatsızlığı diyip krem ve ilaç verdi krem gözünde hafif tüyler çıkartmaya başlamıştı ama şişlikte bir şey yok bugün de dışarıdayken çok az burnu kanamış deliğin içini temizleyemedim ama kantoron yağı sürdüm ceresine napmalıyım kuşum ölücek mi bir bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin çok korkuyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20230704_003047.jpg
    IMG_20230704_003047.jpg
    665 KB · Görüntüleme: 16
Hangi göz damlasını kullandınız? Ve solunum için hangi ilacı kullandınız?
Kuşun tünekte yandan videosunu ve yeni yapılmış dışkısını ekler misiniz?
Veteriner tobrased yazdı ve enjektöre antibiyorik çekti adını bilmiyorum onun 5 gün kullandım hiç bir işe yaramadı diğer kuş üreten abi avi-ast diye bi solunum sistemi güçlendirici verdi birfe propom pomad diye bir deri kremi, videoyu ekleyemedim ancak genel olarak sakin bi kuştu şu sıralarda yine aynı sakinlikte ama ara ara hızlı hızlı nefes alıp veriyor ve kuyruğu atıyor, dışkısını ise uzun zamandır kontrol ediyorum fakat bir anaormallik yok

Videoyu Streamable.com a yükleyip linkini atınız.
Ve yeni yapılmış dışkısını da.
Aslınsa izlenilen yol doğru gibi ama ürünler çok iyi değil. Ve burundan kan gelmesi açıkçası veterinerlik olduğunu gösteriyor

Videoyu Streamable.com a yükleyip linkini atınız.
Ve yeni yapılmış dışkısını da.
Aslınsa izlenilen yol doğru gibi ama ürünler çok iyi değil. Ve burundan kan gelmesi açıkçası veterinerlik olduğunu gösteriyor

Ekli dosyalar

• IMG_20230704_123930.jpg
    IMG_20230704_123930.jpg
    512.4 KB · Görüntüleme: 11
Geri