Karadeniz Pet

Kuşumun ceresi koptu

wuberu

Yeni Üye
Merhabalar,

Fotoğrafta gördüğünüz yerde ceresi kopmadan önce mantar vardı (emin değilim). Ceresindeki mantar koptu ve bu hale geldi. Ceresinin altındaki et görünüyor. Sanırım ayaklarında da mantar var gibi.

Araştırmalarım sonucunda çoğu kişinin mantar için trosyd önerdiğini gördüm ve satın aldım. Nasıl kullanmalıyım ve kremi sürerken neye dikkat etmeliyim?

Ceresi tekrardan sağlıklı haline döner mi?

Ekli dosyalar

• 1111.jpeg
    1111.jpeg
    152.1 KB · Görüntüleme: 33
Geçmiş olsun. Kopmadan önce fotoğrafı var mıydı? Veterinere götürün diyeceğim ama bu durumdaki kuşa ne yaparlar bilemiyorum. Yani bir şey yapılabileceği meçhul..
Ama mikrop kapmaması yada daha fazla zarar görmemesi de gerekli. Kanatlı uzmanı bulabilirseniz ancak o şekilde bir yardım dokunabilir

Geçmiş olsun. Kopmadan önce fotoğrafı var mıydı? Veterinere götürün diyeceğim ama bu durumdaki kuşa ne yaparlar bilemiyorum. Yani bir şey yapılabileceği meçhul..
Ama mikrop kapmaması yada daha fazla zarar görmemesi de gerekli. Kanatlı uzmanı bulabilirseniz ancak o şekilde bir yardım dokunabilir
Teşekkürler. Kopmadan önceki fotoğrafı yok maalesef. Ben yine de ayaklarına ve gaga çevresine trosyd sürdüm. Diğer arkadaşlardan da yorum bekliyorum.

Geri