Karadeniz Pet

Kuşumun dışkısı ilk defa böyle geldi

Cnp_20

Yeni Üye
Fotoğrafları ekliyorum, bir problem var gözüküyor
Link

valla üşüyor herhalde, tüylerini kabartıyor. soğuk algınlığı var bir de sanırsam çünkü nefes alırken kuyruğu sallanıyor ve gagasını açıyor sürekli.
ben baya sıcak tutmaya çalışıyorum hem bulunduğu ortamı, hem kafesini sıcak su torbası falan da yapıyorum. beslenmesi gayet iyi, yemini de sebze meyvesini de yiyor.
henüz doğalgaz yakmıyorum gece üşüyor mu acaba, çok kalın örtüyorum üstünü ama, gerekirse doğal gazı açacağım artık

valla üşüyor herhalde, tüylerini kabartıyor. soğuk algınlığı var bir de sanırsam çünkü nefes alırken kuyruğu sallanıyor ve gagasını açıyor sürekli.
ben baya sıcak tutmaya çalışıyorum hem bulunduğu ortamı, hem kafesini sıcak su torbası falan da yapıyorum. beslenmesi gayet iyi, yemini de sebze meyvesini de yiyor.
henüz doğalgaz yakmıyorum gece üşüyor mu acaba, çok kalın örtüyorum üstünü ama, gerekirse doğal gazı açacağım artık
Gagasını açıyor derken videosu var mı? Hangi tskviyeleri kullanıyorsunuz?

Link
Başka bir soruda da eklemiştim
Link
Bu da nefes alması, dışkısı bugün değişti dünkü gibi gelmiyor
Dışkı
Burak uçardan aldığım üç vitamini kullanıyordum ancak kendisine güvenim hem sosyal medyada halkında yazılanlar hem de benim bireysel olarak da yaşadığım bazı şeyler sebebiyle zedelendi. Artık vermiyorum ekstra başka vitamin kullanmıyorum

Kursak genişletme hareketi yapıyor.
Kuyruk sekmesi de var maalesef.
Gervit multivitamin ve entrobac probiyotik temin edin. Kekik çayı yapın. Ama ilaç kullanılması gerekiyor olabilir. Tüylerindeki lekeler tırnağından kalma kan lekeleri mi? Kafa tüylerindeki muhtemelen solunumla alakalı..
Kuşta tıksırma vs gördünüz mü?

Vücudundakiler evet tırnağından, gagasının üstündeki ruj :( evet tıksırıyor arada, hatta geçen ay hapşırmadı vardı uzun uzun geçti o pek yapmıyor artık
Söylediklerinizi temin edeyim, kekik çayı dün yaptım ama içmedi

Vücudundakiler evet tırnağından, gagasının üstündeki ruj :( evet tıksırıyor arada, hatta geçen ay hapşırmadı vardı uzun uzun geçti o pek yapmıyor artık
Söylediklerinizi temin edeyim, kekik çayı dün yaptım ama içmedi
Trikomonas mı acaba diye düşünmedim değil. Neyi olduğunu bilmeden ilaç kullanmak doğru olmaz. Hastalık belirtilerine bakmanız iyi olur.
Tüm gün kalsın kafeste içer elbet

Geri