Karadeniz Pet

Kuşumun gagasında mantar

Boncukki

Yeni Üye
Merhaba Kuşumun gagasında mantar gibi bişey çıktı zamanında aynısı çıktı krem verdi eczaneci onu sürüdm aynısı gine çıktı bu sever mantar spreyi verdiler bu mantar spreyini yüzüne sıksam bişey olurmu gözüne gelse kör fln olurmu

Sprey tarzı ürünleri hiç kullanmayın. Onların yararı olmaz,zararı olur. Eczaneden trosyd mantar kremi alın, günde iki kere sürün. Kulak çöpü yardımıyla sürebilirsiniz. Bir tanesini ışığı kapatmadan hemen önce sürün ki, direkt uyusun.

Sprey tarzı ürünleri hiç kullanmayın. Onların yararı olmaz,zararı olur. Eczaneden trosyd mantar kremi alın, günde iki kere sürün. Kulak çöpü yardımıyla sürebilirsiniz. Bir tanesini ışığı kapatmadan hemen önce sürün ki, direkt uyusun.
Benim kuşum korkuyor ama elime alıp öyle sürüyorum korkuyor kulak çöpünün ucunu ısıryo ısırsa sorun olurmu

Benim kuşum korkuyor ama elime alıp öyle sürüyorum korkuyor kulak çöpünün ucunu ısıryo ısırsa sorun olurmu
Isırdığı için haliyle ilaç da diline değmiş olarak, az miktarda olursa bir şey olmaz ama olabildiğince yememesine dikkat edin tabi.

Geri