Karadeniz Pet

Kusumun kakasi poposunda ve es olsun diye yerinde yanina koyarak aldigim erkege surekli vuruyor

adem54

Yeni Üye
Kolay gelsin arkadaslar 2 yildir baktigim muhabbet kusuma iki hafta once es aldim adamin kafesine koydugumda bu aldigim erkekle uyum sagladi hatta opusuyolardi ama eve geldik isler degisti oyle oldu diye kafesleri ayirdim yeni uretim kafesi aldim 3 gun erkeki orda biraktim sonra disiyi saldim ama nafile yine disi vuruyor simsi video ve fotograf ekleyecegim erkegin agzinin kenarinda yemler var gibi disininde kakasi poposunda geziyor ne yapmam lazim neler yapmam lazim yardimci olursaniz sevinirim

Video ekleyebildim o videoda cok azda olsa disinin poposuda gorunuyor Kusvideo

Merhabalar, siz erkeği mi aldınız yani? Yaşları ne durumda? Dışkı yapışan hangisi ve poposunda bütün olarak mı dışkı kalıyor, sıvı olarak mı? Fotoğraftan kabız gibi görünüyor ama emin olmak için soruyorum.
Ve kuşların videosunu ekler misiniz?
Streamable.com a yükleyip linkini buraya atabilirsiniz

Son düzenleme:
Video açıldı ancak ikinci link açılmıyor.
Şöyleki dişi evin sahibi yani baskın olur haliyle. Erkeğe karşı üstünlük kurması normal. Dişi sonradan gelen olsaydı ve erkek ev sahibi olsaydı daha iyi olacaktı. Dişi istemezse zor maalesef.
Erkek ağzını sürekli açıp kapıyor...
Kanlı kavga olmadıkça biraz zaman verebilirsiniz ama dişi bu baskınlıkta giderse işiniz uzun sürecek gibi görünüyor. Ayrıca iki kuşta maşallah vasıflı.

Bu erkegin agzi
https://hizliresim.com/djbob5m
bu disinin alti
https://hizliresim.com/rh2389s
insallah ikiside sagliklidir ikisinide begenerek aldik insallah es olurlar ben herseyi denemeye calisiyorum biraz sabirsizim birazda hevesli ve acemi sonunu gorecegiz 😊 hem sagligi icin hem es olmalari icin varsa tavsiyeleriniz denemeye calisirim onlarida suanlik sadece gervit multivitamin veriyorum haftada 2 gun yardimlariniz icin tesekkur ederim

Taubenfit E-50 ye iyi diyorlar. İsterseniz ona bir bakın, üreme vitaminidir. Karadenizpetten temin edebilirsiniz.
Sağlığı için; mama, kaliteli yem, dal darı, gervit ve entrobac yeterli bana göre.
Kuş kabız görünüyor probiyotik alıp 3 gün üst üste kullanın ve biraz yeşillik verin, salatalık olabilir.
İnşallah güzel sonuçlar alırsınız, bebeklerini görmek isteriz :)

Cok tesekkur ederim insallah bebekleri bende gorurum 😀
Mama veriyorum yemiyorlar yumurta havuc mamasi bile yaptim onuda yemedi aspur ve karisik yem veriyorum iki uc gundebir daldari veriyorum haftada 2 gervit multivitamin vermeye basladim bide sizin dediklerinizi arastirip onlarida veririm insallah sonuca ulasacagiz

Cok tesekkur ederim insallah bebekleri bende gorurum 😀
Mama veriyorum yemiyorlar yumurta havuc mamasi bile yaptim onuda yemedi aspur ve karisik yem veriyorum iki uc gundebir daldari veriyorum haftada 2 gervit multivitamin vermeye basladim bide sizin dediklerinizi arastirip onlarida veririm insallah sonuca ulasacagiz
Probiyotik olarak da entrobac probiyotik alabilirsiniz.
Aspuru çok tüketiyorsa o kabız olan kuş fazla yemesin bir süre.

Yemi sadece karisik yem veririm bir sure aspuru vermem ozaman probiyotik entrobac alacagim insallah cok tesekkur ederim ilgilendiginiz icin

Geri