Karadeniz Pet

Kuyruğun çıktığı yerin kanaması

Kırmızı balina

Yeni Üye
6 yaşında erkek muhabbet kuşumun dün sabaha karşı kuyruğun çıktığı yer veya dışkıyı çıkardığı yer kanamış ben gördüğüm de kanama çoktan durmuş ve muhabbet kuşum bir şey olmamış gibi uçuyor ve konuşuyordu.Az önce de yanımda dururken yine aynı yerden kanama başladı biraz kanadıktan sonra kanama durdu.Dışkısında kan yoktu kuyruk düşürmedi kendisini temizlerken o bölgeye zarar vermiş olabilir ne önerirsiniz?

Merhaba geçmiş olsun.
O kısma mısır unu serpin. Kanama gibi durumlarda mısır unu işe yarar. Ayrıca o yere rif ampul alıp sürün günde 2-3 kez. 2-3 gün kullanabilirsiniz. Hızlıca iyileşmesini sağlar. Sonuç veren bir üründür rahatlıkla kullanabilirsiniz,eczaneden alabilirsiniz.

Merhaba geçmiş olsun.
O kısma mısır unu serpin. Kanama gibi durumlarda mısır unu işe yarar. Ayrıca o yere rif ampul alıp sürün günde 2-3 kez. 2-3 gün kullanabilirsiniz. Hızlıca iyileşmesini sağlar. Sonuç veren bir üründür rahatlıkla kullanabilirsiniz,eczaneden alabilirsiniz.
Teramisin krem var işe yarar mı?

Merhaba geçmiş olsun.
Teramycn kremini yaraya sürdüm yaralanan yer kan olduğu için zorlukla buldum yarayı.Kulak çubuğu ile kremi sürdüm.Gözlemlemeye devam edicem.

Geri