Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum gün boyu vik vik ses çıkarıyor Kuyruğunu aşağı yukarı sallıyor, ne yapmalıyım ?

ahmetcam1940

Yeni Üye
2-3 Aydır bu sorunu yaşıyoruz ne yaptıysak düzelmedi. Veterinere götürdüm solunum yolu olabilir dedi ağızdan şırıngayla ilaç kullandık biraz düzeldi tekrar aynı. Başka birisi bağırsak enfeksiyonu var dedi 4in1Mix + Probiyotik + GervitW kullandık ancak oda sorunu çözmedi başına gelen varsa lütfen yardım etsin :(

Kuşum 2 yaşında Dişi
İştahında son günlerde azalma oldu. Yemini yiyor ama öncekine göre çok daha az , neredeyse 24 saat vik vik vik ses çıkarıyor ve ağzını kusacak gibi açıyor ancak hiç kusma olmadı. son halini video olarak ekledim son dışkısınıda öyle. Yardım edebilecek varsa çok sevinirim.

Video LİNKİ;
Son Dışkısının resmi; https://www.hizliresim.com/4t98rny

Olur. Ancak bir ara ürünün temini zordu, temin ederseniz orjinal olup olmadığına emin olun yoksa bir etkisini göremezsiniz.
Tam dolu suluğa 6 damla şeklinde kullanılabilir. Sonrasında probiyotik takviyesi yapacaksınız. O yüzden şimdiden entrobac probiyotik temin edin. Aslında öncesinde de kullansanız iyi olurdu ama ilerlemiş görünüyor o yüzden sonrasında yapmanız zaman açısından daha iyi olur.

Olur. Ancak bir ara ürünün temini zordu, temin ederseniz orjinal olup olmadığına emin olun yoksa bir etkisini göremezsiniz.
Tam dolu suluğa 6 damla şeklinde kullanılabilir. Sonrasında probiyotik takviyesi yapacaksınız. O yüzden şimdiden entrobac probiyotik temin edin. Aslında öncesinde de kullansanız iyi olurdu ama ilerlemiş görünüyor o yüzden sonrasında yapmanız zaman açısından daha iyi olur.
7 gün 4 in 1mix cay kasiginin ucu kadar sonra 3 gün çay kaşığının ucu kadar probiyotik sonra sonra haftada 2 gün 5 damla Gervit w Bağırsak enfeksiyonu için bu tedaviyi uyguladım dışkısı ishali düzeldi çok şükür. Bu tedavide gervit w nin 2. günündeyim şuanda yani 3 gün öncesinde probiyotik takviyesi aldı. Hiprodoxi elimde var ama orjinal olup olmadığını nasıl anlarız bilginiz var mı

7 gün 4 in 1mix cay kasiginin ucu kadar sonra 3 gün çay kaşığının ucu kadar probiyotik sonra sonra haftada 2 gün 5 damla Gervit w Bağırsak enfeksiyonu için bu tedaviyi uyguladım dışkısı ishali düzeldi çok şükür. Bu tedavide gervit w nin 2. günündeyim şuanda yani 3 gün öncesinde probiyotik takviyesi aldı. Hiprodoxi elimde var ama orjinal olup olmadığını nasıl anlarız bilginiz var mı
Eğer önceki tedavi henüz yeni bitmişse kuşun dinlenmesi iyi olacaktır. Bir yandan da durumu ilerlemiş görünüyor ama direkt diğer ilaca başlamayın. En az 3 gün bekleyin. Üst üste ilaç kullanımları kuşu yorar, ağır gelebilir.
Maalesef nasıl ayırt edeceğinizi bilemiyorum. Aldığınız kişiye güveniyorsanız, öncesinde kullanıp iyi sonuç aldıysa orjinaldir diye düşünüyorum. Tereddüt ediyorsanız doksisiklin etkenli diğer ilaçlara göz atınız. Örneğin; monodoks(eczanelerde), levadoks(veteriner) doksimis(veteriner)
Bu ilaçlardan biri de etki eder

Geri