Karadeniz Pet

Minik Bir Kalimba Dinletisi

Merve

Moderatör
Yönetici
Herkese merhaba ✨
Bu sıralarda kafamı dağıtmaya çok ihtiyacım olduğundan evde yapabileceğim bir hobi arayışındaydım. Kalimba bu ihtiyacımı karşıladı sayılır. Bir süre burayı müzik forumu gibi kullanacağım. Müzik günlüğüm de diyebiliriz.
Enstrümanlarla aram fena değildir. Zira bırakalı uzun zaman olsa da keman da çalabiliyorum🤗 Belki forum için keman da çalarım bir gün 🌸

Kalimba Afrika kıtasında bulunan Zimbabve ülkesine ait bir çalgı. Bu sıralarda bizim ülkemizde de popüler. Bende almak istedim ve en yakın arkadaşım bana bu kalimbayı hediye etti.
Aşağıya kaydını az önce aldığım bir dinleti bırakıyorum.
Kalimbayı henüz dün elime aldım ve ilk denemelerim başarılı gibi 🥲
Ne çaldığımı anlayabiliyorsanız olmuş bu iş ☺️

Sanırım la vie en rose, cok benzettim ve bence harika calmissin. Uzun mp3 hali olursa indirmeyi cok isterim cok guzel bi forum olmus devam et lutfen

değil değil bi dakika bulucam aşırı tanıdık

buldum buldum bir şarkısın sen ömür boyuu süreceeek

Yalnız ne çaldığım anlaşılmamış ilkte, bu iş olmamış mı diye düşünecektim az daha 😂
Sanırım la vie en rose, cok benzettim ve bence harika calmissin. Uzun mp3 hali olursa indirmeyi cok isterim cok guzel bi forum olmus devam et lutfen
Çok teşekkür ederim 🥰
Beğenmenize çok sevindim bende devam etmek istiyorum, sizin yazdıklarınızla daha da motive oldum 🤗
Sizin istediğiniz bir şarkı varsa söyleyin, onu çalmak isterim, uzun haliyle 🥰

Yalnız ne çaldığım anlaşılmamış ilkte, bu iş olmamış mı diye düşünecektim az daha 😂

Çok teşekkür ederim 🥰
Beğenmenize çok sevindim bende devam etmek istiyorum, sizin yazdıklarınızla daha da motive oldum 🤗
Sizin istediğiniz bir şarkı varsa söyleyin, onu çalmak isterim, uzun haliyle 🥰
Ya ahsksh cok kesik kesik dinledim ilk seferde o yuzden anlayamamisim, ama la vie en rose cok guzeldir kalimba hali de cok zor olmaz diye dusunuyorum onu denerseniz cok mutlu olurum ve devam edin tabii ki ilk seferde boyle caliyosaniz

Ya ahsksh cok kesik kesik dinledim ilk seferde o yuzden anlayamamisim, ama la vie en rose cok guzeldir kalimba hali de cok zor olmaz diye dusunuyorum onu denerseniz cok mutlu olurum ve devam edin tabii ki ilk seferde boyle caliyosaniz
En kısa zamanda sizin için çalacağım 🌷✨

kusura bakmayın çok geç gördüm finaller yüzünden ama MUHTEŞEM OLMUŞ bayıldım bence uzun hallerini yüklemelisiniz internete
Estağfurullah. Aslında uzun yüklemeye çalıştım ama streamable.com kabul etmedi mecbur bir dakikalık yükleyebildim :)
Beğenmenize çok sevindim 🩷🥰

Geri