Karadeniz Pet

Mubbet kuşum 12 yaşında ilkkez hastalandı kusuyor denge kaybı yaşıyor yardım

ali kara

Yeni Üye
Muhabbet kuşum 12 yaşında ilkkez hastandı
Sürekli halsiz hiç ötmeyince hemen veterinere götürdüm üşütmüş dedi üç küçük şırınga ilaç verdi gagasına birer damla 5 gün dedi kullandım daha kötü oldu sanki bu sabah kustu ve denge kaybı var isali yok dışkısı kuru ve ince uzun 12 yıllık dostluk ölsün istemiyorum çok üzülüyorum veterineri aradım klinikte değilmiş ne yapabilirim

Gittiğiniz veteriner kanatlı(kuş) veterineri miydi? İlaç ismi nedir?
Durumu kötü ise kanatlı kuş veterinerine götürün. Kuştan anlamayan veterinerlere gitmeyin.

Antibiyotik vitamin verdi antibiyotik gagadan bir damla suyuna vitamin 10 damla boncuk antibiyotiği içince sarhoş gibi oldu 5 gün yinede kullandık yararı olmadı miskostatin başladı bu gün gagadan birdamla sabah verdim biraz hareketlendi yarın kontole getir dedi yaşı var bunama olabilir diyor ama sabahları kusuyor sindirim sorunu var gibi

Antibiyotik vitamin verdi antibiyotik gagadan bir damla suyuna vitamin 10 damla boncuk antibiyotiği içince sarhoş gibi oldu 5 gün yinede kullandık yararı olmadı miskostatin başladı bu gün gagadan birdamla sabah verdim biraz hareketlendi yarın kontole getir dedi yaşı var bunama olabilir diyor ama sabahları kusuyor sindirim sorunu var gibi

Bakteriyel bir hastalık olma ihtimali var. Bunama olunca kusma olmaz ki.
Yaşadığınız yeri söylerseniz kanatlı veterineri tavsiye edebiliriz

İstanbul pendikte ikamet ediyorum kurtköyde kuş veterinerine götürüyorum bu günde kpntrole götürdüm eline almaya çekindi yaşı var daha çok strese girer mikostatine devam et yaşı var pek yapılacak bişey yok gibisinden konuştu eşim üzüntüden hastalandı boncuğa çok düşkün ne yapacağımı şaşırdım

İstanbul pendikte ikamet ediyorum kurtköyde kuş veterinerine götürüyorum bu günde kpntrole götürdüm eline almaya çekindi yaşı var daha çok strese girer mikostatine devam et yaşı var pek yapılacak bişey yok gibisinden konuştu eşim üzüntüden hastalandı boncuğa çok düşkün ne yapacağımı şaşırdım
İstanbul Anadolu Yakasındakiler

Red Kit Pet ve Kuş Veteriner Kliniği,
Galaksi Pet ve Kuş Veteriner Kliniği,
Ümraniye Vetumay Pet ve Kuş Veteriner Kliniği

Avrupa Yakasındakiler

Vetform Veteriner Alternatif Tıp Merkezi,
ABC Veteriner Kliniği,
Şirinvet Kuş Veteriner Kliniği,
Sefaköy Vet-max Kliniği
Meydanpark Pet Kuş Veteriner Kliniği

Geri