Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu acık yeşil kakası

Melekkk

Yeni Üye
Bir buçuk aylık muhabbet kuşum bugün kaka rengi açık yeşil olmuş cıvık değil yeşillik vs vermedim gayet hareketli ötmeside iyi neden olduğunu

20 gün felan oluyor şuan dal darı verdim aspur veriyordum önceden sadece şimdi normal karışık yemleri oluyor ya ondan vermeye başladım iki gündür felan bugün baktım açık yeşil ama ishal değil vıcık değil normal kakası sadece rengi formun logosu olan kuşun yeşilinden

IMG_20230306_131955.jpg

Kuş ne kadardır sizde? Ve dışkıyı beyaz peçete üzerinde görelim
Kafesi temizledim suyunu değiştirdim normalde suyu hergün değiştiriyorum sadece dün değiştirmedim yani hergün taze su veyordum sadece tek seferlik suyu iki günlük oldu ondan dolayı mı yoksa yemeden dolayı bilemedim ama karışık muhabbet kuşu yemeği klasik şimdi biraz belki iyi gelir diye dal darı verdim ne yapmamı önerirsiniz?

Kafesi temizledim suyunu değiştirdim normalde suyu hergün değiştiriyorum sadece dün değiştirmedim yani hergün taze su veyordum sadece tek seferlik suyu iki günlük oldu ondan dolayı mı yoksa yemeden dolayı bilemedim ama karışık muhabbet kuşu yemeği klasik şimdi biraz belki iyi gelir diye dal darı verdim ne yapmamı önerirsiniz?
Kuşun tünekte bir videosunu atın birde ona bakalım ama dediğim gibi sorun görünmüyor sadece sizin için istiyorum :)

Sorun yok, arada farklı dışkılar da yapabilir. Neşesi, iştahı yerindeyse bu dışkıyla endişe etmenizi gerektirecek bir durum değil
Ya gerçekten mi yemini değiştirdim diye değil yani gayet hareketli ötüşü felan da iyi sadece dışkı rengi açık görünce endişelendim

Geri