Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

Teşekkür ederim, aldığım üreticiye sordum şimdi ısrarla erkek olduğunu söylüyor ve kuşta burun akıntısı var diyor. ben öyle bir şey göremedim ev sıcak. sizce öyle bir şey var mı tedaviye başla dedi. sadece. buraya attığım videoyu göstermiştim. çeresinin üstü neden koyu renk acaba tüy dipleri
merhaba kuş dişi, akıntıyla alakası yok, koyu renk de yavruluktan kaynaklı yavruların gagalarının çeşitli yerleri, bazen tamamı kahverengi/siyah olabilir kuş büyüdükçe geçer
yine de @Doğacı bir bakabilir
akıntı var mı görmeden bilemeyiz ama başka bir konu açıp dışkı fotolarını paylaşın bakalım, ama hafif bir akıntısı olabilir kuş burnunu silmek için gagasını taşa veya tüneğe sürttüğü için soyulmuştur
odayı sıcak tutun kafese batteniye örtün sadece önü açık kalacak şekilde, kekik çayı demleyip ılık şekilde içme suyuna karıştırabilirsiniz
mutlaka paketli içme suyu verin kuşa musluk ve arıtma olmaz
varsa hava nemlendirici açın biraz kuş dehidrasyon yaşamasın
gervit-w, entrobac edinip düzenli kullanmanızı tavsiye ederim

Son düzenleme:
merhaba kuş dişi, akıntıyla alakası yok, koyu renk de yavruluktan kaynaklı yavruların gagalarının çeşitli yerleri, bazen tamamı kahverengi/siyah olabilir kuş büyüdükçe geçer
yine de @Doğacı bir bakabilir
akıntı var mı görmeden bilemeyiz ama başka bir konu açıp dışkı fotolarını paylaşın bakalım, ama hafif bir akıntısı olabilir kuş burnunu silmek için gagasını taşa veya tüneğe sürttüğü için soyulmuştur
odayı sıcak tutun kafese batteniye örtün sadece önü açık kalacak şekilde, kekik çayı demleyip ılık şekilde içme suyuna karıştırabilirsiniz
mutlaka paketli içme suyu verin kuşa musluk ve arıtma olmaz
varsa hava nemlendirici açın biraz kuş dehidrasyon yaşamasın
gervit-w, entrobac edinip düzenli kullanmanızı tavsiye ederim
Merhabalar emin olmadığımız bilgiler vermeyelim lütfen ☺️
Cere üstündeki durum kuşunun tüy döneminde olduğundan kaynaklı B vitamini takviyesi yapabilirsiniz.
Hava akımı yoksa herhangi bir önleme gerek yok
@salepinannesi ek olarak dehidrasyon fazla sıvı kaybıdır bu minikle hiç bir alakası olmayan terimlerden
@sduskun eğer halsizlik, nefes alırken ses çıkarma ve kuyruk sekme durumu varsa yeni konu açıp belirtilerin videosunu, fotoğrafını ekleyebilirsiniz, sağlıklı günler dilerim

Merhabalar herkese Muhabbet kuşumu yavru ve erkek diye almıştım sizlere de sormak teyit etmek istedim , cinsiyeti erkek midir ve yavru mudur şimdiden teşekkürler
Evet doğru, yavru erkek maşallah.
Kuyruk tüyü muhtemelen tellerden dolayı tiftiklenmiş, tele temas etmesin kuyruğu ve ballı kraker görüyorum. Onu da hiç kullanmayınız, onun yerine dal darı veriniz.

Geri