Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu geçmeyen ishal

Lilac

Yeni Üye
Muhabbet kuşum bundan 3 hafta önce ishal olmuştu biraz da halsizdi veterinere götürdüm probiyotik vereceğim bir süre kullan geçmezse gel antibiyotik vereceğim dedi geçmedi tekrar gittim şırınganın içinde antibiyotik verdi 2 parmak suya 15 damla damlat dedi 7 gün kullandım ama hiç bir değişim olmadı keyfi yerinde ama hala ishali devam ediyor tekrar götürüp ilaca da boğmak istemiyorum ne yapabilirim?

Hangi antibiyotiği verdi ve probiyotiği, kuşunuzun şu anki enerjisi iştahı nasıl? Dışkılarına bakabilir miyim, yeni yapılmış olsun
Hangi antibiyotiği verdiğini bilmiyorum ama beyaz sıvıydı probiyotik olarak da entrobac kullanıyordum ben o da entrobac değil bu kuşlar için olan dedi beyaz toz bi şey verdi

Probiyotik, dal darı, aspur gibi ürünlere ağırlık verin. Ve entrobac'ın nesini beğenmemiş anlayamadım ama onu kullanmanızın hiçbir zararı olmaz
Sizce ishali çok mu kötü görünüyor tekrar götürsem mi diyorum ama hayvan ilaca boğulacak iyice antibiyotikten sonra entrobac verdim ben yine 3 günü tamamlayacağım

Geri