Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu sürekli uyuma

Bbbb

Yeni Üye
Bir kaç gündür sürekli uyuyor. Yem yemesinde ve su içmesinde sorun yok. Dışkısı normal. Çok az kabarıyor ama sürekli uyuyor. Daha demin azıcık eşiyle oynadı ve dışarı çıkarınca azıcık oyun oynuyor.

Az az tüy döküyor bazen. Şuan kafasını oyuncağına sürterek oynuyor.

Kuşun videosunu ve yeni yapılmış dışkısını ekler misiniz? Yem yiyor mu, başka belirti var mı?
Yem yiyor ve su içiyor. Yeni yapılmış dışkısını bulamadım eşide olduğu için onun dışkısını bulmam zor. Kuş şuan dışarı çıktı oyun oynuyor biraz daha iyi.

IMG_20230731_211235.jpg

Fotoğraftan gayet sağlıklı duruyor.
O yüzden video olsa daha iyi olur. Streamable.com'a yükleyip linkini buraya atabilirsiniz. Dışkısını takip edin, iştahtan kesilmesin. Yeme içmesini de takipte olun vitaminlerini eksik etmeyin.

Fotoğraftan gayet sağlıklı duruyor.
O yüzden video olsa daha iyi olur. Streamable.com'a yükleyip linkini buraya atabilirsiniz. Dışkısını takip edin, iştahtan kesilmesin. Yeme içmesini de takipte olun vitaminlerini eksik etmeyin.

Video çektiğim için gözünü açtı. Ara sıra kafasını oyuncağına sürterek oyun oynuyor. İştahında problem yok. Geçen günlerde elma ve salatalık vermiştim ama çok az yine vermeli miyim?

Son düzenleme:
Videoda sorun yok maşallah. Normal yani hasta gibi değil.
Haftada 1 gün meyve sebze verebilirsiniz.
Salatalığın fazlası ishal yapar. Elmada kızışmayı dinginler.
Meyveleri art arda vermiştim ama çok az. Şuan biraz daha iyi ama çok uyuyor.

Geri