Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum çok hastalandı

Masyass

Yeni Üye
Merhabalar kuşumda bugün farkettiğim kafasını geri atma ve ishal rahatsızlıkları vardı sürekli uyur bir haldeydi.Göğüs kemiği de belirginleşmiş şekildeydi.Veteriner eşliğinde şırıngayla ilaç ve vitamin takviyesine başladım.Yapmamı önerdiğiniz şeyler varsa yazarsanız beni çok mutlu edersiniz

Kuşun yeni yapilmis diskisini eklerseniz bilgili arkadaslar daha hizli yardimci olacaklardir

Videosunu ekler misiniz rica etsem?
Kuş bu saate kadar beslendi mi?
şuan koltukta güzel bir yer ayarladım dinleniyor videosunu yarın atsam olur mu sizin içinde uygunsa,evet saat 5 gibi bisküvi ve vitaminli su ile şırınga yardımıyla ağzından verdim

şuan koltukta güzel bir yer ayarladım dinleniyor videosunu yarın atsam olur mu sizin içinde uygunsa,evet saat 5 gibi bisküvi ve vitaminli su ile şırınga yardımıyla ağzından verdim
Beşten bu yana başka bir şey yemediyse dinlenmiyor olabilir. Ama siz bilirsiniz tabi yarında atsanız olur

Beşten bu yana başka bir şey yemediyse dinlenmiyor olabilir. Ama siz bilirsiniz tabi yarında atsanız olur
Kuş dinlenmiyor. Yine besleme yapınız. Yarında bu durumda olursa üzülerek söylüyorum kuşu kaybedebilirsini
inşallah olmaz besleme yaparken kaçmaya çalıştı elimi ısırmaya çalıştı canlanıyor gibi çok fazla şişirmeyecek şekilde besleme yaptım

Kuşun gözüken dışkıları da açlık dışkısı... Besleme yapabiliyorsanız yapın. Yoksa bu durumdaki kuş çok yaşamaz.
çok fazla zorlamak istemiyorum ama gece de kalkacağım isterseniz gece de videosunu paylaşabilirim teşekkürler

Geri