Karadeniz Pet

muhabbet kuşum hastamı?

murat4323

Yeni Üye
Merhaba muhabbet kuşum biraz halsiz görünüyordu 1-2 gün önce dışkısı çok kuru görünüyordu kabız sanıp maydanoz verdim şimdi ishal sanırsam dışkısı ıslak görünüyor,gözlerini kapatıp sallanıyor,hapşırıyor ve bu sıralar çok agresif normalde elime falan geliyordu bu sıralar elimi uzattığımda ısırıyor yardımcı olursanız mutlu olurum ( veterinere götürmek aklımdan geçti fakat ailem izin vermedi hava soğuk dahada hasta olur diye)

Ekli dosyalar

• IMG_20230205_171727.jpg
    IMG_20230205_171727.jpg
    283 KB · Görüntüleme: 10
Merhaba muhabbet kuşum biraz halsiz görünüyordu 1-2 gün önce dışkısı çok kuru görünüyordu kabız sanıp maydanoz verdim şimdi ishal sanırsam dışkısı ıslak görünüyor,gözlerini kapatıp sallanıyor,hapşırıyor ve bu sıralar çok agresif normalde elime falan geliyordu bu sıralar elimi uzattığımda ısırıyor yardımcı olursanız mutlu olurum ( veterinere götürmek aklımdan geçti fakat ailem izin vermedi hava soğuk dahada hasta olur diye)
bu arada şimdi aklıma geldi bunuda bildirmek istedim kuşumun kafesinde suluk kısmında pas vardı orasını kemirirken yakaladım şuanda orası bantlı ısıramıyor ama ondan kaynaklı olabilirmi?

Streamble.com'a videonuzu yükleyip linkinş buraya atabilirsiniz.
bu arada şimdi aklıma geldi bunuda bildirmek istedim kuşumun kafesinde suluk kısmında pas vardı orasını kemirirken yakaladım şuanda orası bantlı ısıramıyor ama ondan kaynaklı olabilirmi?
Net olarak şundan oldu diyemeyiz ama kafes pası zarar vermiştir illaki

https://streamable.com/bkihmo bu video tesekur ederim bilgi icin o pas icin bi ilac falan almam gereklimi?
Kuşunuz iyi duruyor videoda. Dışkısında da pek bir bozukluk yok. Entrobac probiyotik temin edin. Yarım suluğa mercimek tanesi kadar ekleyin. 8 saatten fazla kalmasın sulukta. Ve gerwit multivitamin alın, yarım suluğa beş damla. Yine sekiz saatten fazla kalmasın. İki ürün de haftanın bir günü farklı günlerde kullanın. Dal darı verebilirsiniz yine dışkı toparlamasına yardım eder. Bahsettiğim iki ürünü hayatı boyunca her sağlıklı kuşa kullanılır, temin etmenizde fayda var.
Kuşunuz tüyde mi göremedim ama tüy dönemlerinde de dışkı değişikliği, durgunlaşma oluyor. Yine farklı bir durum olursa konuyu güncellersiniz.
Pas için yine probiyotik iyi gelecektir.

Son düzenleme:
Kuşunuz iyi duruyor videoda. Dışkısında da pek bir bozukluk yok. Entrobac probiyotik temin edin. Yarım aylığa mercimek tanesi kadar ekleyin. 8 saatten fazla kalmasın sulukta. Ve gerwit multivitamin alın, yarım suluğa beş damla. Yine sekiz saatten fazla kalmasın. İki ürün de haftanın bir günü farklı günlerde kullanın. Dal darı verebilirsiniz yine dışkı toparlamanmasına yardım eder. Bahsettiğim iki ürünü hayatı boyunca her sağlıklı kuşa kullanılır, temin etmenizde fayda var.
Kuşunuz tüyde mi göremedim ama tüy dönemlerinde de dışkı değişikliği, durgunlaşma oluyor. Yine farklı bir durum olursa konuyu güncellersiniz.
Pas için yine probiyotik iyi gelecektir.
tamamdır çok teşekür ederim iyi akşamlar

Geri