Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum her gün uyandığında yürüyemiyor.

Evet bu ürünler. Gerwit de alın bence. Yarım suluğa beş damla olacak şekilde kullanın vitaminleri. Entrobac zaten söylenmiş. Gözünün görüp görmediğini kolayca anlarsınız. Parmağınızı yaklaştırınca bile anlaşılır
Sağolun hocam sepetimin son hali bu şuanda umarım rahatsızlığı neyse bir daha tekrarlamaz bağışıklığı güçlenir ve iyileşir 🙏

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221222-131647.jpg
    Screenshot_20221222-131647.jpg
    144.1 KB · Görüntüleme: 13
Rica ederim ne demek. Rica etsem kuşun şu anki videosunu ekler misiniz
Hocam birkaç saat sonra atsam olur mu şuanda annemle oynuyor yanlış anlamayın youtubeda olan bir videoda çıkmasını istemiyorum. Bu arada 6-7 adet yulaf verdim birkaç saat önce şuan dışkısı artık nemli değil katılaşti.

Hocam birkaç saat sonra atsam olur mu şuanda annemle oynuyor yanlış anlamayın youtubeda olan bir videoda çıkmasını istemiyorum. Bu arada 6-7 adet yulaf verdim birkaç saat önce şuan dışkısı artık nemli değil katılaşti.
Estağfirullah, tabi ki istediğiniz zaman atabilirsiniz. Çok da haklısınız videoda göstermek istememekle. Müsait olduğunuzda atarsınız 👍🏻

Estağfirullah, tabi ki istediğiniz zaman atabilirsiniz. Çok da haklısınız videoda göstermek istememekle. Müsait olduğunuzda atarsınız 👍🏻
Hocam nasıl bir video istediğinizi bilmediğim için kolumda dururken biraz telefonla onunla ugrastigim bir video çektim.

Bugün de 1 saat önce normaldi şimdi yine aşağıda zor yürüyor ve uyukluyor.

Sabah ben uyandirmadim onu bugün annem kaldırdı. Kaldırdığında enerjikti salıncaktan atladı demirlerden bana baktı yemek yedi sonra salincagina çıktı ve böyle olduğunu söyledi. Cok garibime gidiyor bir anda nasıl böyle oluyor.

Sabah ben uyandirmadim onu bugün annem kaldırdı. Kaldırdığında enerjikti salıncaktan atladı demirlerden bana baktı yemek yedi sonra salincagina çıktı ve böyle olduğunu söyledi. Cok garibime gidiyor bir anda nasıl böyle oluyor.
Sinirsel nöbet geçiriyor gibi bir durum olabilir. Bence çok iyi bir veteriner görmeli. Bu tarz konular nadir görülüyor, forumlarda da çözüm bulunacağını sanmıyorum. Ama sz yinede diğer forumdan devam edin, en azından birden fazla kişi fikir verir

Sinirsel nöbet geçiriyor gibi bir durum olabilir. Bence çok iyi bir veteriner görmeli. Bu tarz konular nadir görülüyor, forumlarda da çözüm bulunacağını sanmıyorum. Ama sz yinede diğer forumdan devam edin, en azından birden fazla kişi fikir verir
Şimdi bolgemdeki veterinere gittim uzman veteriner yaşadığım ilde maalesef yok :( sizler gibi sinirsel birşey dedi yukarıda sizlerin onerdiginiz takviyeleri gösterdim ben de onları verebilirdim çünkü daha uzman veterinerlerin bakmasi lazım dedi. İzmir egzotik hayvan veterinerleri var onlara Instagram üzerinden ulas onların uzmanlık alanı bu bilse bilse onlar bilir dedi.

Şimdi ınstagram'dan o veterinerleri bulup ulaşmaya çalışacağım. Umarım yardımcı olurlar bana 🙏

Şimdi ınstagram'dan o veterinerleri bulup ulaşmaya çalışacağım. Umarım yardımcı olurlar bana 🙏
Umarım, bulunduğunuz ilde üniversite olup veterinerlik fakültesi varsa oralarda yardımcı olabiliyor. Instagram da neşeli kanatlar var, cevap veriyor mesajlara ona da bakabilirsiniz.

Umarım, bulunduğunuz ilde üniversite olup veterinerlik fakültesi varsa oralarda yardımcı olabiliyor. Instagram da neşeli kanatlar var, cevap veriyor mesajlara ona da bakabilirsiniz.
Rize'de veterinerlik fakültesi yön diye biliyorum . Neşeli kanatlara yazacağım hocam çok sağolun

@Merve000 ve @CazadoR1717
Hocam bu mesaj teşekkür mesajidir. Çok teşekkür ederim yardımınız için. Yaklaşık 1 aydır yukarıdaki ürünleri kullanıyorum başta 3 günde bir veriyordum şimdi 4 günde bir veriyorum. O rahatsizlanma durumu tamamen geçti sanırım. Başlarda haftada birkaç kez oldu ama son 15 gündür hiç böyle durum yaşanmadı şükür ama sorun şu bu takviyelerden dolayı mı bilmiyorum ama fazla tüy dönemine giriyor enerjisinden pek birşey eksiltmese de garibime gitti ekstra yulaf da vermiyorum çünkü . Herşey için çok sağolun paşayı böyle görmek çok mutlu ediyor beni.

Geri