Karadeniz Pet

muhabbet kuşum ölecek

Enurdincer

Yeni Üye
Bugün muhabbet kuşum bianda çok halsizleşti yem yememeye başladı 2.5 yaşında dişi. Kakasının rengi sapsarı ve sulu oldu bianda. Normalde bıcır bıcır bugün hiç ötmedi olduğu yerde hareketsiz tüylerini kabartıyor hareket etmiyor. Sürekli uyuyor. Yem versem bile yemiyor. Avuca alınmayı hiç sevmez avucumun içine aldığımda içinde öyle bekliyor tepki vermiyor. Ne yapmam gerekiyor. ARTIK UÇAMAMAYA DA BAŞLADI OLDUĞU YERDE KALIYOR HAREKKET EDEMİYOR LÜTFEN YARDIM EDİN. Videolarını bıraktım

dışkısı hiç iyi gözükmüyor mümkünse kanatlı veterinerine götürün, ayrıca kafesteki kumlu tüneği çıkartın, alttaki plastik yerine de tahta kullanın

@Merve

Başınız sağolsun...
Tüyleri vs de sağlıklı duruyormuş. Kısa sürede hastalanmış muhtemelen ya da hastalığını gizleme konusunda çok başarılı olmuş. Bir ihtimal yediği bir şey zehirlemiş de olabilir.
Huzur içinde uyusun...

Gerçekten hiç bir hastalığı yoktu çok sağlıklıydı her şey 1 saat içinde oldu gece başladı sabah veterinere götüreyim diye beklerken son kez boynuma geldi vedalaştı elimden hiçbir şey gelmedi çok zor bi durum

Gerçekten hiç bir hastalığı yoktu çok sağlıklıydı her şey 1 saat içinde oldu gece başladı sabah veterinere götüreyim diye beklerken son kez boynuma geldi vedalaştı elimden hiçbir şey gelmedi çok zor bi durum
Hastalıklarını gizleme konusunda bazı kuşlar daha iyi oluyor. Çok iyi gözlemlemek lazım yüzden. Kaybınız için üzgünüm. Belki erken diye düşünebilirsiniz ama yavru yeni bir kuş kesinlikle acınıza çok iyi gelecektir. Benim öyle olmuştu belki size de faydası olur..

Hastalıklarını gizleme konusunda bazı kuşlar daha iyi oluyor. Çok iyi gözlemlemek lazım yüzden. Kaybınız için üzgünüm. Belki erken diye düşünebilirsiniz ama yavru yeni bir kuş kesinlikle acınıza çok iyi gelecektir. Benim öyle olmuştu belki size de faydası olur..
Teşekkür ederim 😔

Geri