Karadeniz Pet

Muhabbet kusum surekli uyuyor

ıtırr

Yeni Üye
Merhaba öncelikle üniversiteye gittigim icin kuslarima ailem bakmaya basladi özellikle erkek kusum benden baska kimseyi sevmezdi gelir parmagima tuner 2 3 saat sıkılmadan oynardik şimdi geldim cok uykulu kabarik durup uyuyor sürekli, arada ötüyor, yemek yiyor, dışkısı da iyi. Ben gittiğim için üzülmüş ve böyle olmus olabilir mi veya baska sebebi olabilir mi??

Videosunu ve yeni yapılmış dışkısını atar mısınız?
Merhaba video atma şansım su an yok ama dünden beri gözlemliyorum agzi hep az acik ve kuyrugu olmamasi gereken sekilde sallaniyor 3 yildir baktigim icin diskisindq herhangi bir farklilik yok ondan eminim

https://www.veed.io/view/65688464-a34c-4831-ba15-13f986f423d4?panel=share

Genelde kafasini gömüyor sırtına yakınına geldigim icin kaldırdı kafasını gün boyu böyleydi oyun oynamak istiyor ama hemen yoruluyor gibi yemek yerken bile uzun uzun dinlenerek yiyor kekik çayı verdim iyi gelir diye ama hâlâ aynı.
İlaçlık durumda artık. Kuşlardan anlayan bir veteriner görse çok iyi olur. Nefes almakta bariz zorluk çekiyor maalesef.

İlaçlık durumda artık. Kuşlardan anlayan bir veteriner görse çok iyi olur. Nefes almakta bariz zorluk çekiyor mamaalesef.
Deprem bolgesinde yasiyorum goturebilecegim bir yer maalesef yok siz onerebilirseniz temin etsem cok iyi olur

Deprem bolgesinde yasiyorum goturebilecegim bir yer maalesef yok siz onerebilirseniz temin etsem cok iyi olur
Ben buradan doksisiklin etkenli bir ilaç önerebilirim ancak o da direkt solunuma yoğunlaştığımız için akla ilk gelen yoldur. Geçmezse her halükarda veteriner görmesi gerekecek. Ki bana ilerlemiş geldi, ilaç fayda eder mi muamma. Kullanıp kullanmamak sizin taktiriniz. Geçmiş olsun 🌸
IMG_20230209_000602.jpg

Ben buradan doksisiklin etkenli bir ilaç önerebilirim ancak o da direkt solunuma yoğunlaştığımız için akla ilk gelen yoldur. Geçmezse her halükarda veteriner görmesi gerekecek. Ki bana ilerlemiş geldi, ilaç fayda eder mi muamma. Kullanıp kullanmamak sizin taktiriniz. Geçmiş olsun 🌸Ekli dosyayı görüntüle 69985
Kekik iyi geldi gibi kendi istegiyle dışarı çıktı uzyn zamandir ötmemisti öttü de agzini acip kapatmiyor sadece kuyrugu sallaniyor su an

Geri