Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum yumurtaya oturmuyor

yusufyakupbnl

Yeni Üye
Merhaba benim muhabbet kuşum 1 hafta olcak yumurta yaptı sürekli oturuyordu ama yuvaligi kötüydü altında bez falan vardı o yüzden yuvaligi değiştirmek istedim daha rahat olsun diye şimdi de yeni yuvaliga girip yumurtaya oturmuyor ne yapmam gerekli acil

Yuvasını eski haline döndürdüm umarım oturur yumurtalar daha 4-5 günlük annem beş koymuş altlarına yumurtalarda farklı yerlerde HDI toplu dursunlar diye çıkıntı delikli olan yuvalık takım dedim acemilik yaparak

Yuvasını eski haline döndürdüm umarım oturur yumurtalar daha 4-5 günlük annem beş koymuş altlarına yumurtalarda farklı yerlerde HDI toplu dursunlar diye çıkıntı delikli olan yuvalık takım dedim acemilik yaparak
Maalesef rahatsız edildi mi bir daha geri dönüşü olmayabiliyor. Kaç yumurtası var ve oturmayalı ne kadar süre geçti?

Şimdi yazdığınız detayı fark ettim...
Yuvalığa giriyor demişsiniz dolayısıyla 3.'den sonra oturabilir. Yuvalığa giriyorsa iyi bir şey. Yeterki rahatsız edilmesin.
Şuan yumurtaya oturuyor eski yuvaliginı taktım kafesi eski güneş alan yere koydum 1.5 gün oturmadı yumurtaya bi sıkıntı olmasında yeter

Geri