Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun ağzından köpük çıkıyor kıvamı aynı insan tükürüğü gibi beyaz renkli ne yapabilirim? Yardım olursanız çok sevinirim 🙏

20Burak20

Yeni Üye
Muhabbet kuşumun ağzından köpük çıkıyor kıvamı aynı insan tükürüğü gibi beyaz renkli ne yapabilirim? Yardım olursanız çok sevinirim 🙏

Videosu varsa ekler misiniz? Yoksa bile kuşun tünekte videosunu ekleyin. Streamable.com'a yükleyip linkinş buraya atınız.
Beyaz dediğiniz şeffaf mı ve kokulu mu? Kuşun iştahı nasıl, bir kere mi kustu, ekstra bir şeyler yedi mi? Vitamin, takviye kullanıyor musunuz?
Yeni yapılmış dışkısını da ekleyin.
Çok fazla soru oldu ama detaylandırmak lazım.

en son öğlen ağzından köpük çıkmıştı şimdi bir kere daha çıktı. Aşırı halsiz gözleri sürekli kapalı. Ama koku falan hiç yok ağzında ve salyada. Sarı toz gibi bi vitanimini var onu çok seviyor şimdi biraz daha ondan yedi. Tam kusarkenki videoları az önce çektim.

en son öğlen ağzından köpük çıkmıştı şimdi bir kere daha çıktı. Aşırı halsiz gözleri sürekli kapalı. Ama koku falan hiç yok ağzında ve salyada. Sarı toz gibi bi vitanimini var onu çok seviyor şimdi biraz daha ondan yedi. Tam kusarkenki videoları az önce çektim.

Kuş hiç iyi görünmüyor. Köpüklü kusma nedeninin sadece kursak mantarından kaynaklanmadığını kanaatindeyim. Dolayısıyla kuşlardan anlayan bir veteriner görüp, gözle muayene değilde test, tahlil yapılmalı.
Hangi şehirde oturuyorsunuz, veteriner imkanlarınızı zorlanmanız gerekecek.
Probiyotik varsa üç gün üst üste kullanın.

Geri