Karadeniz Pet

iremglu

Yeni Üye
Merhabalar kuşumun hastalığı hakkında bir bilgisi olan var mı? Kendisi iki günde bu hale geldi. İki gün önce böyle bir şey yoktu ve kafesinde kendisinden başka kuş yok. Ne olmuş olabilir?

Ekli dosyalar

• 6CE533AE-1FFD-477C-989B-25A228A9AD71.jpeg
    6CE533AE-1FFD-477C-989B-25A228A9AD71.jpeg
    350.4 KB · Görüntüleme: 21
  • 341119DD-2C76-422B-8530-B55FEA246D67.jpeg
    341119DD-2C76-422B-8530-B55FEA246D67.jpeg
    309.8 KB · Görüntüleme: 21
Merhabalar hoşgeldiniz 🌸
Kuşunuz tüyde görünüyor. Tüydeyken böyle açıklıklar olabilir. Kaliteli bir b vitamini kullanın.
Bölünmüş olarak 10-15 ml Bt Amin Forte temin edebilirsiniz.
Başka bir anormal durum söz konusu mu?

İncelemek isterseniz diye konu linkini bırakıyorum.

Merhabalar hoşgeldiniz 🌸
Kuşunuz tüyde görünüyor. Tüydeyken böyle açıklıklar olabilir. Kaliteli bir b vitamini kullanın.
Bölünmüş olarak 10-15 ml Bt Amin Forte temin edebilirsiniz.
Başka bir anormal durum söz konusu mu?
Daha önce de tüy dökümüne girmişti ama ilk kez bu kadar fazla açıklık görünce endişelendim açıkcası. Teşekkür ederim bilgilendirme için 🙏🏻

İncelemek isterseniz diye konu linkini bırakıyorum.
Başka bir anormal durum söz konusu değil. Önerdiğiniz ürünü petshoplarda bulabilirim değil mi? (Link için teşekkürler)

Daha önce de tüy dökümüne girmişti ama ilk kez bu kadar fazla açıklık görünce endişelendim açıkcası. Teşekkür ederim bilgilendirme için 🙏🏻
Bir tık fazla dökülmüş ama tüyde olduğu için öncelikle bundan kaynaklandığı ihtimalini göz önüne almalıyız. Tüy dökümü bittiği halde kellikler devam ediyor ve uzun süreli tüyler çıkmıyorsa o zaman sorun vardır demektir. Ama şimdilik sorun görünmüyor.
Başka bir anormal durum söz konusu değil. Önerdiğiniz ürünü petshoplarda bulabilirim değil mi? (Link için teşekkürler)
Maalesef petshoplarda bulmak çok zordur. Trendyol, Hepsiburada gibi yerlerden temin edebilirsiniz.
Rica ederim ✨

Geri