Karadeniz Pet

Muhabbetkusu.com.tr tam 10 yaşında.. ( 2013 - 2023 )

alpdna

Yönetici
Yönetici
Merhaba,
Bu yıl forumumuz tam 10 yaşına girdi. Dile kolay tam 10 sene olmuş. Kendi adıma güzel dostluklar kazandım, yeni bilgiler öğrendim, paylaşımlarda bulundum.
Forum olarak ağırlıklı muhabbet kuşu olmak üzere bütün hayvan türlerine nasıl daha iyi bakabiliriz diye kafa yorduk. Binlerce konu açtık ve binlerce canlıya yardım etmeye çalıştık.

Sosyal medyanın hayatımızın her alanına girmesiyle maalesef ülkemizde forum kültürünü öldürdük. Türkiye'de neredeyse bir elin parmakları kadar forum kaldı. Muhabbetkusu.com.tr olarak uzun süredir günlük 7000 - 10000 kişi ağırlıyoruz. Bir ayda ortalama 500 - 700 arası konu açılıyor ve bugün itibariyle 27.549 üyemiz mevcut.

2023 yılında yapacağımız bazı değişikleri aşağıya maddeler halinde sıraladım ayrıca sizlerin her zaman öneri ve görüşlerinizi de bekliyoruz. Muhabbetkusu.com.tr hepimizin bir parçası.

Moderatörlerimize ve bütün üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Birlikte nice mutlu, sağlıklı ve huzurlu yıllar dilerim.

Yapılacak bazı değişikler;
a) Yeni üye rank sistemine geçilecek,
b) İlanlar bölümüne Ortak Siparişler alanı eklenecek,
c) Muhabbet kuşu bilgi bankası düzenlenecek, güncellenecek

2013 yılında muhabbetkusu.com.tr ekran görüntüsü

Son düzenleme:
Keşke bu forumda diğer forumlar gibi aktif olsa. Bir sürü konu yanıtsız kalıyor maalesef. Ayrıca siteye daha fazla yeni güncellemeler şart. Ben bu forumda uzun süredir varım, elimden geldiğince soru cevaplamaya çalışıyorum ama biliyorum ki daha fazla bilgili olup foruma girmeyen yöneticiler, üyeler var. Umuyorum ki bir gün bu forum da; her konuya çözüm üreten, yeri geldiğinde eğlenceli olabilen ve üyelerin memnuniyet duyduğu bir yer haline gelir 🙏
10. Yaşımız kutlu ve hayırlı olsun ✨💐

Forum çok eski evet, ben 2016 yılında kayıt olup o tarihten sonra yeniden üretime başlamıştım eskiden gerçekten de çok aktif bir forum vardı çok güzel abilerimiz kardeşlerimiz bu forumdaydı muazzam bir ortam vardı fakat yıllar içerisinde baya bir azalma oldu inşâAllah eski günlerine geri döner. ✋🏻🤲🏻