Karadeniz Pet

Röhnfried gervit-w multivitamin yan etki yapar mı ?

Nazlı123

Yeni Üye
Arkadaşlar konu başlığında yazan multivitamini kuşumu verdiğimden beri kuşum kafesine girmez oldu. Çıkarıyorum 10 saat dışarda kalıyor uçuyor ve içeri girmiyor. Yine gece yerinde duramıyor. Salıncaktan salıncağa atlıyor, uçuyor, kaçıyor. Ne oldu buna böyle canavar oldu.

Boş vitamin değil sonuçta :) cere fotosu atar mısınız kızışmış büyük ihtimalle.

Boş vitamin değil sonuçta :) cere fotosu atar mısınız kızışmış büyük ihtimalle.
Bende yarın kuşuma bu marka multivitamini almayı düşünüyordum. Gerçekten vitaminle alakası var mı kafam karıştı şimdi yoksa kızıştığı için tesadüf mü olmuş

Vitamin den dolayı hareketlenmiştir aynı vitamini bende kullanıyorum ama her hafta vermeyin 3 hafta da bir verin

Vitamin den dolayı hareketlenmiştir aynı vitamini bende kullanıyorum ama her hafta vermeyin 3 hafta da bir verin
Merhaba, sizin daha önce birine attığınız linkteki yazıda kullanımı haftada 1-2 defa yazıyor. Siz şimdi 3 haftada bir demişsiniz acaba hangisini uygulamak doğru olur? O linkide paylaşayım yinede belki bakmak istersiniz.

Kuşunuza meyve ve sebze veriyorsanız 3 hafta da bir vermeniz yeterli. Ben her hafta bir kere kuru mama veririm 3 hafta da birde röhnfried gerwit veririm yukarı da ki kullanım da ise hafta 1 vere bilirsiniz ama meyve sebze vermiyorsanız

Kuşunuza meyve ve sebze veriyorsanız 3 hafta da bir vermeniz yeterli. Ben her hafta bir kere kuru mama veririm 3 hafta da birde röhnfried gerwit veririm yukarı da ki kullanım da ise hafta 1 vere bilirsiniz ama meyve sebze vermiyorsanız
Anladım, teşekkür ederim

Geri