Karadeniz Pet

Sarı renkli dışkı ishal ecoli hapşırık

Kesinlikle bilgilendireceğim yarın sabah götürüp yaptıracağım pazartesiyi bekleyemem zaten sonuçlar yarım saate çıkıyormuş çok teşekkür ederim
Gitmeden arayın isterseniz malum pazar günü çalışmıyor olabilirler. Geçmiş olsun, iyi akşamlar 🌺

Gitmeden arayın isterseniz malum pazar günü çalışmıyor olabilirler. Geçmiş olsun, iyi akşamlar 🌺
Bizim burada petical hayvan hastanesi var bayagı büyük 7/24 açık yine de emin olmak icin şimdi aradım yarın yapabileceklerini söylediler gerçekten ilgilendiğiniz ve vaktinizi ayırdığınız İÇİN çok teşekkür ederim sizin gibi duyarlı insanların olması çok güzel iyi akşamlar diliyorum🙏🏻

Bizim burada petical hayvan hastanesi var bayagı büyük 7/24 açık yine de emin olmak icin şimdi aradım yarın yapabileceklerini söylediler gerçekten ilgilendiğiniz ve vaktinizi ayırdığınız İÇİN çok teşekkür ederim sizin gibi duyarlı insanların olması çok güzel iyi akşamlar diliyorum🙏🏻
Tamam o zaman sorun yokmuş :) rica ederim, güzel haberlerinizi bekliyoruz ✨

Neşesi gayet yerinde görünüyor olası hastalıkların da çoğunun tedavisi mevcut ve kısa sürede düzeliyor 🍀 Şimdiden geçmiş olsun 🍀
Evet kendisi bana geldiğinden beri aşırı Çenebaz ve aşırı mutlu bir kuş ama dışkısı ve hapşırığı beni çok üzüyor tekrardan Çok çok çok teşekkür ederim yarın tahlil sonucunu sizinle paylaşacağım iyi geceler diliyorum 🙏🏻

Diğer arkadaşlarımızın da dediği gibi e-coli dışkısı değil bu dışkı..
Zira e-coli olsaydı, çoktan kuşunuzu kaybetmiş Olurdunuz.
Veterinerin verdiği antibiyotiğin ismini ya da etken maddesini biliyor musunuz?

Son düzenleme:
Diğer arkadaşlarımızın da dediği gibi e-coli dışkısı değil bu dışkı..
Zira e-coli olsaydı, çoktan kuşunuzu kaybetmiş Olurdunuz.
Veterinerin verdiği antibiyotiğin ismini ya da etken maddesini biliyor musunuz?
Hayır Recai bey, telaştan sormadım ve açıkçası tecrübesiz olduğum icin aklıma gelmedi… yani anlamıyorum kuşum gayet neşeli mutlu yemesi içmesi güzel ama dışkısı neden böyle bilmiyorum artı olarak birde hapşırıyor kaç aydır.. ve dışkıda nerdeyse Ekim ayından beri böyle vet hekimi şırınganın içine koyup verdi ama dışkı düzelmedi yarın başka kliniğe gidip dışkı analizi yaptıracağım umarım herşey düzelir 😔

Hayır Recai bey, telaştan sormadım ve açıkçası tecrübesiz olduğum icin aklıma gelmedi… yani anlamıyorum kuşum gayet neşeli mutlu yemesi içmesi güzel ama dışkısı neden böyle bilmiyorum artı olarak birde hapşırıyor kaç aydır.. ve dışkıda nerdeyse Ekim ayından beri böyle vet hekimi şırınganın içine koyup verdi ama dışkı düzelmedi yarın başka kliniğe gidip dışkı analizi yaptıracağım umarım herşey düzelir 😔
Kafesi ve kafesin olduğu ortamı sık sık dezenfekte edin, kısa kısa sürelerle havalandırın.
Dışkı analizini paylaşın, ona göre Bi aksiyon alır veteriner ya da alırız :)
İyi geceler..

Kafesi ve kafesin olduğu ortamı sık sık dezenfekte edin, kısa kısa sürelerle havalandırın.
Dışkı analizini paylaşın, ona göre Bi aksiyon alır veteriner ya da alırız :)
İyi geceler..
Çok teşekkür ederim, normal bildiğimiz dezenfektanları kullansam olur değil mi şu ana kadar öyle yaptım umarım yanlış yapmamışımdır 🙏🏻

Geri