Karadeniz Pet

Tebrikler Anadolu Efes 💙🤍

Merve

Moderatör
Yönetici
İlk spor konusu benden olsun.
Taraftarı olduğum takımım, Play-Off yolunda Real Madrid'e karşı güzel bir galibiyet aldı ✨
Tebrikler Anadolu Efes 💙🤍
IMG_20230314_223259.jpg

Tebrikler Anadolu Efes fakat neden Fenerbahçe Beko değil. 💛💙:(

Melih hocam başarımıza gölge düşürme bu renkler oldu mu şimdi 😂

Valensiya'dan sonra size bakarız bugün Anadolu Efes günü 😎
Ben Babadan Fenerbahçeliyim. :) Fenerbahçe'nin hangi branşta olursa olsun televizyon yayını var ise hiç birini kaçırmadan izlerim.
Perşembe kadın voleybol şampiyonlar liginde İmoco volley maçı, Sevilla maçı ve Basketbol Vallencia basket maçı. Yarın çok yoğunum.

Ben Babadan Fenerbahçeliyim. :) Fenerbahçe'nin hangi branşta olursa olsun televizyon yayını var ise hiç birini kaçırmadan izlerim.
Perşembe kadın voleybol şampiyonlar liginde İmoco volley maçı, Sevilla maçı ve Basketbol Vallencia basket maçı. Yarın çok yoğunum.

Basketbol hariç bende diğer branşlarda Fenerbahçeliyim desem inanır mısınız 🙂

Voleybol çok severim, güzelde oynarım. Forumca bir voleybol maçı mı yapsak fena olmaz 🙂

Kadın takımlarını hiç takip etmiyorum 🥲
Valensiya'yı takipte olacağım ✨

Basketbol hariç bende diğer branşlarda Fenerbahçeliyim desem inanır mısınız 🙂

Voleybol çok severim, güzelde oynarım. Forumca bir voleybol maçı mı yapsak fena olmaz 🙂

Kadın takımlarını hiç takip etmiyorum 🥲
Valensiya'yı takipte olacağım ✨
Kadınlar voleybolda Türkiye ve İtalya Ligi Dünyanın en iyi 2 Ligi. Tüm Voleybolcuların hayali, Vakıfbank, Eczacıbaşı ve Fenerbahçe de oynamak. :)
Maalesef Bu 3 takım haricinde diğer kulüpler Voleybola yatırım yapamıyorlar.

Kadınlar voleybolda Türkiye ve İtalya Ligi Dünyanın en iyi 2 Ligi. Tüm Voleybolcuların hayali, Vakıfbank, Eczacıbaşı ve Fenerbahçe de oynamak. :)
Maalesef Bu 3 takım haricinde diğer kulüpler Voleybola yatırım yapamıyorlar.
Hocam sadece voleybola mı yapamıyorlar 🤔
Futbol haricinde değer gören bir spor dalı yok ki.
Futbola yaptığımız yatırımı basketbola yapsak bizi kimse tutamaz.
Evet kim istemez ki o takımlarda oynamayı 🫠

Hocam sadece voleybola mı yapamıyorlar 🤔
Futbol haricinde değer gören bir spor dalı yok ki.
Futbola yaptığımız yatırımı basketbola yapsak bizi kimse tutamaz.
Evet kim istemez ki o takımlarda oynamayı 🫠

Kulüp takımı olarak her spor dalına Fenerbahçe'den başka hiç bir kulüp yatırım yapmıyor veya yapamıyor. Vakıfbank banka takımı , Eczacıbaşı şirket takımı. Onlarla birlikte tek mücadele eden kulüp Fenerbahçe. Futbol harici branşlarda Fenerbahçe'nin rakipleri hep şirket takımları.

Kulüp takımı olarak her spor dalına Fenerbahçe'den başka hiç bir kulüp yatırım yapmıyor veya yapamıyor. Vakıfbank banka takımı , Eczacıbaşı şirket takımı. Onlarla birlikte tek mücadele eden kulüp Fenerbahçe. Futbol harici branşlarda Fenerbahçe'nin rakipleri hep şirket takımları.
Hocam bunları bende farkındayım da, işte bu takımların hepsi futbol sevgisi yüzünden gölgede kalıyor. Futbol değilde voleybol rağbet görse, o şirket ve banka takımlarına nasıl destek yağardı 🤷🏻‍♀️

Valensiya başlığında da Anadolu Efes'i överim artık Melih hocam 😂😂 Fenerliye Feneri övdünüz 😂

Tebrikler Efes.. Taraftarı olduğum kulüp. Ancak bu sene geçen seneki performansı göremiyorum. Micic ve Larkin iyi oynayamıyorlar. Clyburn olmasa tablonun daha aşağılarında olurduk. İnşallah toparlar.
Bu arada futbolda en büyük takımın taraftarıyım. 💛❤️

Tebrikler Efes.. Taraftarı olduğum kulüp. Ancak bu sene geçen seneki performansı göremiyorum. Micic ve Larkin iyi oynayamıyorlar. Clyburn olmasa tablonun daha aşağılarında olurduk. İnşallah toparlar.
Bu arada futbolda en büyük takımın taraftarıyım. 💛❤️
Zaten yine sinir krizi geçirte geçirte aldılar. Bence sadece geçen sene değil yıllar önceki performansları göremiyoruz ama olsun her daim #benimyerimburası
İnşallah, yarını da güzel bir farkla alırsak artık umutlanacağız ✨

Geri