Karadeniz Pet

Yavrumun Ayagi kirik sanirim

Sameder3444

Yeni Üye
Ellerimle 2 gun oldu hala kontrol etmeye cesaretim yok ama ulkemin sagolsunguzel veterinerleri kus 100 tl rontgen ucreti ondan pahali kafasindami bilmem CAN TASIYO BU CAN O EN UFAK SEYDE GOTUNUZ KORKUP ICINIZDEN ALLAHIM YARDIM ET DEDIGINIZ DAKIKALAR VARYA HEH O ANDA BOGAZA VURAN O KORKUDAN FAZLAZINI DUSUN BUNU YASIYO BU HAVYANLAR GIDIP KAGIT TOPLAYAN BIRISINe kesinlikle ornek kucumsemek degil. Gel kusun ayagina bak desem biraz abest kacarda SEN BU SOKTUGUMUN ISINI VETERINER YAPMAM ICIN OKUDUN DEMI . HANI ELIN HAYVANLADA HIC OL.AZZA KEDI KOPEK NE OLURSA KIRIK KEMIGE BIZDEN COK DOKUNMUSSUNDUR BILGI SAHIBISIN YALANDAN BI ELINE AL BAK YANI. EGZOTIK HAYVANLARA BAKMIYORUZ YA BU CUMLE INANIN CINAYET SEBEBI GIBO GELIYO O AN INSANA SOYLEYEN ISTANBUL / FATIH BOLGESI YEDIKULE BARINAGI BILEN BILIR. ORAYI. YAW ARKADAS DEDIM BURDAKI KOPEKLERIN HEPSI MI SIVASTAN GELDI KEDILER DE VAN ERCIS EYALETI HERHALDE DEDIM. 🇹🇷 turkiyede ya kedi ya kopek ya kus beslersin PEZEVENK SEN BU MESLEGI SECERKEN NEYI NIYET ETTIN DE GIRDIN BU ISE BAKMADILAR SEN GIDIP BIR CAN TASIYANI PARA ILE SATARSAN YAZ TATILINDE BISIKLET ALMIS GIBI COCUKALRA KARNE HEDIYESI DIYE ALIRSAN 3 AY TATIL BITTIGINDE O COCUK ICIN O SEVGIDE BITER BOYLE ANGUTLAT DA GIDER VETERINER OLUE SONRA. HAKKINA KIM GIRDIYSE BU KUSUN HER CEKTIGI DAKIKA CEHENNEMDE YIL OLSUN SIZIN BASINIZA .. BEN KIYamiyorum ellerimle tuuyorum tum gun biraz unuttursyim acisi dinsin diye oyle seyler yapiyorum ki actim en son ellerimi dua ettim allahim sende sifasi diye Adim soyadim Samed Er Ist /zb ikamet ediyorum. Suc duyurusu sayilsin. Bu hayvan oldugu dakika aksamina o barinaktaki doktoru evinr iki ayagi ustunde gondermeyecegim !!! Vesselam

Öfkenizi anlayabiliyorum ama forum için sözleriniz biraz ağır olmuş. Maalesef her veteriner kuşlara bakmıyor. Aslında doktorlar gibi uzmanlaştıkları alanlar farklı farklı. Forumlar yada işi iyi bilen kuşçular daha iyi anlıyor. Artık bizler bu duruma alıştık, o yüzden şaşırmıyorum veterinerlerin bakmadığına.

Öncelikle kuşunuz tüneği veya parmağınızı uzattığınızda kavrıyor mu? Eğer kavrama hareketini yapıyorsa muhtemelen kırık değildir diye düşünüyorum. Ama eğer kavrayamıyorsa kırılmış olma ihtimali yüksek, röntgen çekilmesi gerekiyor. Ve yanlış kaynamış olma ihtimalini de göz önüne almanız gerekiyor.
Mümkünse fotoğraf yada video ekler misiniz? İştahı, neşesi ne durumda?

Geri