Karadeniz Pet

Yeni kuşumun dışkısında anormallik var mı?

Hypnos

Meraklı Üye
Güncel dışkısını bıraktım. Gervit verdim ve daha geleli bir kac saat bile olmadı bir sorun yoktur umarım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-06-05-11-08-49-259_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2023-06-05-11-08-49-259_com.whatsapp.jpg
    781.3 KB · Görüntüleme: 32
Sorun görünmüyor 🌷
Bir türlü ne parmağıma ne tüneğine çıktı. Tabanda geziyor yanına yem ve su koydum ekstra olarak normal yemlik ve suluk takılı. Yanında durmamaya çalışıyorum görünce yemek yemeyi bırakıyor ve tüneğe çıkmadığı için tabana ızgara koyamıyorum nasıl bir yol izlemem gerek?

Kendi haline mi bırakmalıyım zamanla tüneğe alışır mı? Dışkısıyla iç içe olduğu için içim rahat değil ama zorla da bi şey yapmak istemiyorum

Yemlik asın ordan yemeye alışsın.
Kuşuda tüneğe gerekirse zorla koyun. Elinize alın üzerinde bırakın. Aşağıya da ızgarayı koyun.
Tekrardan rahatsız ediyorum kusura bakmayın ama sık sık esniyor ve yem yiyormuş gibi ağzı oynuyor ama yemle alakası olmuyor vs bu durumlar bir soruna işaret eder mi yoksa doğal mıdır?

Maşallah çok güzel bir kuş. Esniyor gibi görünüyor. Yani kursak genişletme hareketi yapmıyor. Uykusuz kalmış olabilir.Sağlıklı duruyor 🧿
Probiyotik ve vitaminini ihmal etmeyin
Vitamin verdim ama su çok içmedi. ertesi gün multivitamin vericem onlara dikkat ediyorum. Sağlığında bir problem yoksa ne güzel. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız

Rica ederim, iyi forumlar ✨
Bu sabah koyduğum suya kendi rızasıyla girip yıkandı ama sonradan farkettim ki dışkısı sulu gibi geldi. Bir anormallik ve yapmam gereken bir şey var mı?

Ekli dosyalar

• IMG_20230709_183238.jpg
    IMG_20230709_183238.jpg
    617.9 KB · Görüntüleme: 22
Bu sabah koyduğum suya kendi rızasıyla girip yıkandı ama sonradan farkettim ki dışkısı sulu gibi geldi. Bir anormallik ve yapmam gereken bir şey var mı?
Sorun yok merak etmeyin. Sıcaklardan çok normal. Ful hepsi böyleyse konuyu güncelleyin

Ekli dosyalar

• IMG-20230710-WA0063.jpg
    IMG-20230710-WA0063.jpg
    36.7 KB · Görüntüleme: 12
Sabah gayet normaldi ama son 3-4 dışkısı bu şekilde. Sorun var mı
Enerjisi ve iştahı yerindeyse sorun yoktur. Arada bir dışkı değişkliği normaldir. Kafes dışında çok kalmışsa o yüzden bu şekilde dışkı yapıyor olabilir. Yine sıcaklarda fazlaca etkiliyor.

Enerjisi ve iştahı yerindeyse sorun yoktur. Arada bir dışkı değişkliği normaldir. Kafes dışında çok kalmışsa o yüzden bu şekilde dışkı yapıyor olabilir. Yine sıcaklarda fazlaca etkiliyor.
Kafes dışındaydı uzun süre ondan o zaman. Telaş ettiğim icin sormak istedim teşekkür ederim

Geri