Karadeniz Pet

Acill bir akıl verin deliricem

• Konbuyu başlatan kartall82
  • Başlangıç tarihi
K

kartall82

Guest
Arkadaşlar saat 6:30 dan beri evde bu kuşu arıyorum ama yok buhar oldu sanki dişi kafeste ama erkek yok kafesin her tarafı kapalı ve yarıya kadarda tul var öglen kuşların suyunu değiştirdim ve tekrar işe gittim evde kimsede yok anahtar da bende kuşların kaldığı odanın camları ve kapısıda kapaliydi ama şuanda kuşun biri yok fikri olan var mı ? lütfen birşey söyleyin

Aramanızdan başka fikir vericek olan varmı merak ediyorum yuvalık takılımı acaba veya siz suyu değiştirdiğiniz sırada dışarı çıkmış olabilirmi odadan çıkmadığına eminseniz dişiyi odaya salın uçarken belki eşinin sesini duyar dışardaysa saklandığı yerden çıkabilir

Odaların Birinde Biryerlere Saklanmıştır ve ya Düştüğü yerden çıkamıyordur. Merakla bekliyorum nereden çıkacak diye enteresan

Avizeye bak .:) Diğer kuşu uçur onu görürse yanına gelir

yuvalik yok kuşların kafesleri duvarda asili ve kapıların tamami kapalı geldiğinden beri de kus sesleri ile aradim olmadi dişiyi saldim butun odalarda nereden baksanız 1 saat kaldık dişi tek otmedigi için kuş sesi açıp otturdum dişiyi ama nafile birsey cikmadi

zaten dişi diger odada salık duruyor diğer odada da ben elimde telefon kus seslerini açtım bekliyorum evde aklınıza gelen bütün eşyaları kaldırıp baktım ama nafile

Acaba eve gelen biri yanlışlıkla açıp kaçırmış olabilirmi ?

yok kardes 2 gündür evde tek kalıyorum öyle bir ihtimal yok herşeyi geçtim sabaha kadar kuşu bulamazsam yarın çocuklar eve gelicekler kızım kuşu evde giremez ise akşama beni eve almaz zilli onun için ya kuşu bulmam gerek yada sabah erkenden bu kuşun aynısından alip kafese koymam lazim

yok kardes 2 gündür evde tek kalıyorum öyle bir ihtimal yok herşeyi geçtim sabaha kadar kuşu bulamazsam yarın çocuklar eve gelicekler kızım kuşu evde giremez ise akşama beni eve almaz zilli onun için ya kuşu bulmam gerek yada sabah erkenden bu kuşun aynısından alip kafese koymam lazim

Allah yardımcınız olsun derim işiniz zor umarım bulursunuz kapalı kafesden birden yok olması ilginç

Dostum dolap arkalarına cekyat arkalarına ve varsa ise cekyatların acılan yerinin içerisine bak. teller arasında bosluk biraz fazla ise oradan kacmıs olabilir.

evet benim yakaladıgım fıstıkta telleri eyip kaçtı ama geri kafese geldi inşallah bulursun

dediğim gibi bütün eşyaların etrafına ve içlerine baktım tuhaf olanida kapalı kafesten yok olmasi zaten kafesin tellerinde yada başka bir tarafında eğilme yada bükülmeler de yok

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dostum o zaman birisi eve girdi ve kusu kacırdı bunun baska bir acıklaması olamaz. Söylediklerinize göre kusun kafesden cıkmasının mümkünatı yok cünkü.

Entresan bir durum cidden merak ettim. Sen kafesin kafesten çıkmadığını düşünüyorsun. Öyleyse bu kuş ortadan kayboldu. Sırra kadem bastı. Ya da cidden birisi çaldı kuşu. Başka bir izahı yok gibi. Umarım bulursun...

Güzel kardeşim diyelim ki senin dedigin gibi oldu kusun kafesinin altında cekyatin üzerinde paralar vardi içeri giren kişi paraları neden akmasın ve ayrıca bütün kapi ve pencereler kapaliydi hiçbir değişiklik de yoktu evde kusun kafesden cıkmasının mümkünatınin olmadığını bende biliyorum ondan kafayi yemek üzereyim ya

Benim kuşta yuvadan sürgüyü kaldırıp çıkıyordu ve tellerin köşesini açıp çıkıyordu bikere alıştımı unutmuyor kuş sizdede böyle bir durum olmadığı için ilginç inşallah bulursunuz

Kafes kapağı yukarı sürgülüyse kaldırıp kaçabilir. iç oda kapıları açıksa dışarı kaçacak biryer bulur. Yada tüm evi aramanız gerekebilir korkup saklanmıştır gece zaten bulmak daha zor uçmaz ses vermez belki sabaha çıkar tabi evdeyse halenn

Geri