Karadeniz Pet

Acill bir akıl verin deliricem

• Konbuyu başlatan kartall82
  • Başlangıç tarihi
arkadaşlar kafesin telleri surgulu değil ve evde hiçbir açık yer yoktu ondan durum vahim ya zaten enazinda cam açık olsaydı derdim ki camdan kaçmış olur biter di ama malesef işte

Televizyonun arkasına bakın derim bu akıllı yaratıklar çıkıyor biryerlerden wc havalandırması açıksa ordan da gitmiş olabilir

son durum nedir bulabildinizmi?

Sabah kendi çıkmazsa aynından alın bencede.

yada kuşunuz eşini yedi:D:D

her tarafa baktım wc havalandırmalari ızgaralı ve kapalı

malesef bulamadım kardeşim

inşallah sıkışmamiştır her dip koseyi didikdidik ettim ama nafile sonuc hüsran

Allah Allah çok ilginç ya. Gerçekten insanın aklı almıyor. Yani siz evden kaçacak bir yer yok diyorsanız, açık bir yer yoktu diyorsanız kuşun normal şartlarda evin içinde olması lazım. Tabii biri eve gelip kuşu almadıysa. Bende bir anımı anlatayım. Bir keresinde yemliği tam takmamışım. Ufak bir boşluk kalmış. Bir baktım kuş yok. Meğersem oradan çıkmış neyse ki bumuştum kuşu. Yani öyle ufacık aralıklardan bile çıkıyorlar. Dediklerinizin hepsini okudum. Duruma bakılırsa kuş evden bir yerden çıkacak gibi.

İnşallah cikarda sabahın korunde kus almayla uğraşmak zorunda kalmam

evet dişer kuşu uçur o bulur onu sesi veya kokusundan. evdeyse tabi oda

Gerçekten ilginç, kafesten çıkma şansı yoksa ve bundan eminsek evi boşuna aramanın anlamı yok bence, tek ihtimal birinin girip alması.

Kuşun evden çıkma ihtimali yoksa kafesten çıktığında kafasını Bi duvara çarpıp bayılmış olabilir veya ölmüştür. İnşallah en kısa zamanda bulursunuz.

1. dişi 6:30 dan beri dışarıda uçuşuyor ama ses seda çıkmadı henüz
2. evin tek anahtarı var oda bende
önceden dediğim gibi eve giren kişi neden tek kuşu alsin ?
diyelim ki aldi paraları neden almadi ?

Kuşun evden çıkma ihtimali yoksa kafesten çıktığında kafasını Bi duvara çarpıp bayılmış olabilir veya ölmüştür. İnşallah en kısa zamanda bulursunuz.

eyer dedigin gibi olsa bir köşede çıkardı ama hala bulamadım
ve biraz önce kızımla konuştum beni sormadan kuşlarını , balıklar, ördek ve tavuklarını sordu bende mecburen yalan söylemek zorunda kaldım:mad:

koltuk altalarina falan bakin her tarafa bakin mutafa bile bakin.camlardan biri açiksa sineklik yoksa camdan da gidebilir.

cem kardeşim dedigin herşeyi yaptım ama hala yok ve cam çerçevede açık degildi

Sen kafesi bıraktığın gibi kapalı ve hiçbir yeri değişmemiş bulduğuna eminsen yapacak birşeyin yok, bir bakmışsın sabah kafeste duruyor. Yoksada gidip aynısını ararsın :)

Geri