Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum halsiz

Lilac

Yeni Üye
Muhabbet kuşum normale göre halsiz dışarı çıkarınca 5 dakika sonra kafesine giriyor uyuyor nesi var sizce?🥹

Neyini olduğunu bu şekilde bilemeyiz. Zira tüm hastalıklarda aynı şekilde davranırlar.
Kuşun videosunu ve yeni yapılmış dışkısını ekleyin bakalım. Ayrıca iştahı nasıl?
Biraz halsiz dışarda kalmıyor çok kafesine giriyor hemen tüylerini karıştırıyor kafasını sürtüyor elimle alıp kontrol ettim bit mi var diye ama yok kanatlarının altına ensesine kadar iyice inceledim tüylerini dökerken beyaz pullar dökülüyor kepek gibi

Neyini olduğunu bu şekilde bilemeyiz. Zira tüm hastalıklarda aynı şekilde davranırlar.
Kuşun videosunu ve yeni yapılmış dışkısını ekleyin bakalım. Ayrıca iştahı nasıl?
İştahı yerinde dal darı koydum bitirdi bile

Kuş maşallah hasta durmuyor. Sadece tünekte yandan kuyruğu gözükecek şekilde bir video daha atarsanız sevinirim.
Dışkıları istenilen düzeyde değil ama toparlanamayacak gibi de durmuyor. Entrobac probiyotik ile 3 gün kullanıp gözlemlenebilir.

Kuş maşallah hasta durmuyor. Sadece tünekte yandan kuyruğu gözükecek şekilde bir video daha atarsanız sevinirim.
Dışkıları istenilen düzeyde değil ama toparlanamayacak gibi de durmuyor. Entrobac probiyotik ile 3 gün kullanıp gözlemlenebilir.
Evde entrobac probiyotik vardı sabah koydum tarihini tam hatırlamıyorum ama topaklanma vs kokusunda değişim yoktu yenisini sipariş ettim ama o da anca iki güne gelir o gelince ondan devam edeceğim

Evde entrobac probiyotik vardı sabah koydum tarihini tam hatırlamıyorum ama topaklanma vs kokusunda değişim yoktu yenisini sipariş ettim ama o da anca iki güne gelir o gelince ondan devam edeceğim
Topaklanma ve koku da değişim yoksa bozuk olacağını sanmıyorum. Ama yine de yeni söylemeniz garanti olmuş tabi ki.

Kuş genel videosunda iyi durduğu için kafes dışında acaba çabuk mu yoruluyor da içeriye girmek istiyor diye kuyruk sekmesine bakmak istemiştim, bir tık var ama olur o kadar. Bariz bir kuyruk atması değil.
Yine de kuşun her şeyini gözlemlemekten zarar gelmez tabi :)
Anormal başka bir durum olursa konuyu güncellersiniz ✨

Kuş genel videosunda iyi durduğu için kafes dışında acaba çabuk mu yoruluyor da içeriye girmek istiyor diye kuyruk sekmesine bakmak istemiştim, bir tık var ama olur o kadar. Bariz bir kuyruk atması değil.
Yine de kuşun her şeyini gözlemlemekten zarar gelmez tabi :)
Anormal başka bir durum olursa konuyu güncellersiniz ✨
Çok teşekkür ederim değişiklik olursa güncelleyeceğim🌸🙏🏻

Geri