Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum sürekli vik vik diye ses çıkartıyor

TheEren3834

Yeni Üye
Aslında bunu bir kaç gündür yapıyordu ama bügün dahada ilerledi. sürekli ağzını açıyor (esner gibi) zor nefes alıyor galiba, kalbi hızlı atıyor. Şuana kadar bişey yapmadık ne yapmamız gerekiyor? Yakınlardada vetirener yok ilerlersede mecbur otobüstle falan gideceğiz hangi ilaçları almamız gerekiyor ne yapmamız gerekiyor söylermisiniz?

Yandan kuyruğu gözükecek şekilde de çeker misiniz? Zaten videoda bariz belli oluyor ama yinede görmek istedim. Ama kuyrugu tele sıkışmasın. Şu anlık solunum problemi var givi gözüküyor
Eğer kuyruğunun aşşağı yukarı hareket etmedinden bahsediyorsanız öyle bişey olmadı daha

Evet kuyruk sekmesi ve sesli nefes solunum problemine işarettir. O yüzden sormuştum. @『ADRIAN』 hocam bakarsa net anlaşılır

Kuyruk atması var solunum sorunu mevcut, doksisiklin etken maddeli ilaç kullanmanız lazım doksimis, monodoks, levadoks, hiprodoksi s olabilir. İlaçlardan birini temin edin kullanımını yazarım.

MonodoksEczanalerde
LevadoksVeterinerlerde yada Hayvansal ilaç satan yerlerde
Hipradoxi sVeterinerlerde yada Hayvansal ilaç satan yerlerde
DoksimisVeterinerlerde yada Hayvansal ilaç satan yerlerde

Monodoks alacaksanız öncelikle doktara yazdırmanız gerekecektir.

Kuyruk atması var solunum sorunu mevcut, doksisiklin etken maddeli ilaç kullanmanız lazım doksimis, monodoks, levadoks, hiprodoksi s olabilir. İlaçlardan birini temin edin kullanımını yazarım.

MonodoksEczanalerde
LevadoksVeterinerlerde yada Hayvansal ilaç satan yerlerde
Hipradoxi sVeterinerlerde yada Hayvansal ilaç satan yerlerde
DoksimisVeterinerlerde yada Hayvansal ilaç satan yerlerde

Monodoks alacaksanız öncelikle doktara yazdırmanız gerekecektir.
Evet dediğiniz gibi reçeteistiyormuş ama yakınlardada veteriner yokki otobüsle götürsekde kuş üşüyebilir

Benim kuşumda da aynı durum var hipradoksi sipariş ettim siz ilaç kullandınız mı ve düzelme oldu mı acaba

Geri