Karadeniz Pet

Papağanım ishal olmuş

Leke dediğimiz yani peçete etrafında bıraktığı renkli kısım. Peçete dışkıyı emdiğinde ortaya çıkan görüntü. Kağıt üzerindense peçete üzerinde olması daha iyi gösterir.
Kuşun videosunu atar mısınız?
İmkanınız varsa gerwit Multivitamin ve entrobac probiyotik alın hayatı boyunca kullanır
Entrobac probiyotik kaç gram olmali 25g ne kadar süre yeter

Fazlasıyla yeter de artar bile.
Videoda fena durmuyor. Evde ancak bu takviyeleri yapabilirsiniz, ilaç değil bunlar. Kuşun bağışıklığı için takviyeler, faydası olur
Hocam dediklerinizi alana kadar hangi meyve sebzeleri versem karşılar

Mevsimine göre meyve verebilirsiniz çok olmamak şartıyla. Artık bu mevsimde hangi meyveler var bilmiyorum 😂 Probiyotik karşılamaz ama multivitamin karşılar.
Hocam bu sefer toplu büyük bir sipariş yapmak istiyorum elimde BT amin forte var onun dışında neler almamı önerirsiniz

Ayrıca tüy döneminde olmayan sağlıklı muhabbet kuşuna BT amin forte versem sorun olur mu olmazsa kaç damla vereyim

Sadece bu durum için değil hocam gelecekte gerçekleşebilecek durumlar için de önlem olarak bişeyler almak istiyorum
Sağlıklı kuşa sadece bu ürünler kullanılır. Karaciğer koruma eğer isterseniz ek olarak. Onun haricinde sağlıklı kuşa önlem amaçlı ilaç vs kullanılmaz. Bu ürünler yeter

Sağlıklı kuşa sadece bu ürünler kullanılır. Karaciğer koruma eğer isterseniz ek olarak. Onun haricinde sağlıklı kuşa önlem amaçlı ilaç vs kullanılmaz. Bu ürünler yeter
Önlem derken elimde bulunsun anlamında dedim bi de röhnfried sedochol alayım mı neye yarar

Hocam bir de parazitlere karşı ne almamı onerirsiniz

Söylediğim ürünler haricinde bir şeye almanıza gerek yok. Sabahtan beri aynı şeyi diyorum 🙂🙂🙂🙂🙂

10-20 ml yeter
Hocam ya kuşumda iç veya dış parazit olursa diye korkuyorum bulunduğum yerde çok imkan olmadığından sipariş edince geç kalmadan erkenden müdahele etmek istiyorum kargonun gelmesini beklemek vs. icin 4-5 gün beklemek istemiyorum en azından yanımda bulunmasını istiyorum ondan bu kadar ısrarcıyım . Aynı zamanda kuşumun daha önce kötü bakıldığını düşünüyorum kuyruğunun kesik ve kırık olmasından felan iki kuşum var yani papağanım için daha tedirginim diyebilirim