Karadeniz Pet

Ense damlası

htchaticeonem9

Paylaşımcı Üye
Muhabbet kuşlarıma bit pire için ense damlası satın alacağım. Nerelerden temin edebilirim? Trendyol'dan ya da Hepsi burada'dan almam ne kadar güvenli olur? Bir de hangi markadan almalıyım?

Muhabbet kuşlarıma bit pire için ense damlası satın alacağım. Nerelerden temin edebilirim? Trendyol'dan ya da Hepsi burada'dan almam ne kadar güvenli olur? Bir de hangi markadan almalıyım?
Böyle bir ürün buldum Trendyol'da. İşe yarar mı? Kullanılabilir mi?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-03-05-22-40-41-594_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2023-03-05-22-40-41-594_trendyol.com.jpg
    328.2 KB · Görüntüleme: 28
Ivermectin etken maddeli herhangi bir ense damlası alabilirsiniz. Vilmectin ya da blotic olabilir. Tek bir kuşa 1-2 damla yeterli gelecektir. Üreticilerde yada veterinerlerden temin edebilirsiniz. Rica üzerine bile verebilirler.

Ivermectin etken maddeli herhangi bir ense damlası alabilirsiniz. Vilmectin ya da blotic olabilir. Tek bir kuşa 1-2 damla yeterli gelecektir. Üreticilerde yada veterinerlerden temin edebilirsiniz. Rica üzerine bile verebilirler.
Yani bunu alabilirim değil mi?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-03-05-22-40-41-594_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2023-03-05-22-40-41-594_trendyol.com.jpg
    328.2 KB · Görüntüleme: 23
Yani bunu alabilirim değil mi?
Her ne kadar 20 ml e gerek olmasada, ürün doğru, alabilirsiniz. Ancak büyükbaş hayvanlar için olduğundan kullanırken çok dikkatli olmalısınız. Kesinlikle, yanlışlıkla başka yere damlatıp da kuş yutmamalı ve 1 damladan fazla damlatmamalısınız.

Her ne kadar 20 ml e gerek olmasada, ürün doğru, alabilirsiniz. Ancak büyükbaş hayvanlar için olduğundan kullanırken çok dikkatli olmalısınız. Kesinlikle, yanlışlıkla başka yere damlatıp da kuş yutmamalı ve 1 damladan fazla damlatmamalısınız.
Tamam. Teşekkür ederim. O zaman ben hemen satın alayım.

Son olarak bir şey daha soracaktım da. Bu kuşta kısa süreliğine sarhoşluk yapıyormuş diyenler var. Bu doğru mu?

Normalde bu ilaç küçük ve büyükbaş hayvanlarda deri altına enjekte edilmek sureti ile kullanılıyor. 1-2 damladan fazla kullanmayın.
İnternette satılan ilaçların sahte olma riski var.
Teşekkür ederim. Peki bu ilacın kuşta kısa süre sarhoşluk yapacağına dair bir yazı okumuştum. İlacı satan kişi yazmış. Bu doğru mu?

Geri