Karadeniz Pet

Erkek kuşum garip davranıyor

erennn

Yeni Üye
Sol kafesteki erkek yani benim kendi kuşum kızgınlıkta sağdaki sarı dişi 3 4 gün önce aldım eş diye bulut özellikle sabahın köründe kesin olmak şartıyla gün içinde nadiren böyle davranıyor dişinin yanına mı gitmek istiyor kur yapıyor zaten sürekli 1 kere yanyana koydum ayak atmalar kuyruğa sırta gaga atmalar, gagasına sertçe vurmalar falan yaşandı yani. Sonra ayırdım bugün yuvalıklı büyük kafes alıp koyucam yan yana ikisini. Neyse asıl sorum şu neden böyle davranıyor dişinin yanına mı gitmek istiyor. Kuşu almadan. Önce yoktu böyle şeyleri. Sabahın köründe bu sese kalkıyorum

Konuyu kilitlememişim 🤦🏻‍♀️
Hayır karıştırmadım. Diğer açtığınız konularda da kuşunuz hep kur yapıp heyecanlı hareketler sergiliyor ve sizde her defasında ne anlama geldiğini soruyorsunuz.
Tabiki bilmediklerinizi sorabilirsiniz ama 2'den fazla olduğu için bu uyarıyı yapma gereği duydum.

Konuyu kilitlememişim 🤦🏻‍♀️
Hayır karıştırmadım. Diğer açtığınız konularda da kuşunuz hep kur yapıp heyecanlı hareketler sergiliyor ve sizde her defasında ne anlama geldiğini soruyorsunuz.
Tabiki bilmediklerinizi sorabilirsiniz ama 2'den fazla olduğu için bu uyarıyı yapma gereği duydum.
Bu hareketin ne anlama geldiğini bilmediğim için ayrı konu açtım ben daha çok bişeye sinirli sanıyodum

Bu hareketin ne anlama geldiğini bilmediğim için ayrı konu açtım ben daha çok bişeye sinirli sanıyodum
Hareketli hareketli o ses çıkartıyor çünkü ilgi çekmeye çalışıyor. İstediği bir şeyi yapmanızı istiyor. Muhtemelen dişi kuşa gitmek istiyor o yüzden öyle ötüyor

Hareketli hareketli o ses çıkartıyor çünkü ilgi çekmeye çalışıyor. İstediği bir şeyi yapmanızı istiyor. Muhtemelen dişi kuşa gitmek istiyor o yüzden öyle ötüyor
Anladım teşekkür ederim💗 zorla uyarınız içinde teşekkür ederim bundan sonra dikkat edeceğim 🤝🤝

Geri