Karadeniz Pet

kursak mantari yem yemiyor

Şırınga ile yedirte biliyormusuz? Bilmiyorsanız yapmayın. Qagasinin icine yandan burakın.

Maşallah neşesi yerinde gibi. Daldarı varsa verin. Kustuğu yemi tekrar yemesine izin vermeyin. Mama hazırlayın gagasının kenarından yavaşça yedirin.

Antifungal solüsyon var İzmir'de bir hekimde. İmkan varsa onu tavsiye ederim.

Maşallah neşesi yerinde gibi. Daldarı varsa verin. Kustuğu yemi tekrar yemesine izin vermeyin. Mama hazırlayın gagasının kenarından yavaşça yedirin.

Antifungal solüsyon var İzmir'de bir hekimde. İmkan varsa onu tavsiye ederim.
Evet evet nesesi iyi sukur ki. Hocam ankaradayim yani kargolayan biriyse hic farketmez onu da soylerim yeterki iyilessin

Sağ elinize alıp kafasını sabitleyin. Zarar görmez, belki kıyamıyorsunuz ama yem yemesse ya da mama ileride daha kötü olabilir.

Youtubeda besleme videoları var onları izleyerek deneyebilirsiniz. İlk videolarda hasta gibi ama kafestekinde hareketlenmiş. Yine de geç kalınmasın. Toparlayacak gibi bir hali var. Üniversitelerin veteriner kliniklerini aramanızı tavsiye ederim. Eurogold'un gritli kuş kumunu tavsiye ederim. Probiyotik kullanmanmıyorsanız, entrobac marka probiyotik temin edin. Dal darı koymayı denediniz mi? Dal darı da olsa bir şeyler yemeli mutlaka

Youtubeda besleme videoları var onları izleyerek deneyebilirsiniz. İlk videolarda hasta gibi ama kafestekinde hareketlenmiş. Yine de geç kalınmasın. Toparlayacak gibi bir hali var. Üniversitelerin veteriner kliniklerini aramanızı tavsiye ederim. Eurogold'un gritli kuş kumunu tavsiye ederim. Probiyotik kullanmanmıyorsanız, entrobac marka probiyotik temin edin. Dal darı koymayı denediniz mi? Dal darı da olsa bir şeyler yemeli mutlaka

Veterinere goturdum tekrardan öneri olan bir veterinere farkli ilaclar verdi farkli bir yem vardi onu baya bir yedi suan daha iyi. Baslangic evresindeymisiz neyseki herkese tesekkur ederik cevap veren umarim toparlicaz

Veterinere goturdum tekrardan öneri olan bir veterinere farkli ilaclar verdi farkli bir yem vardi onu baya bir yedi suan daha iyi. Baslangic evresindeymisiz neyseki herkese tesekkur ederik cevap veren umarim toparlicaz
Sevindim :) umarım bir an önce toparlar, geçmiş olsun 🌸

Öncelikle herkese merhabalar forumda yeniyim muhabbet kuşum 1 haftaya yakın bir süredir hasta veterinere götürdüm kaç kez ama hala çare bulamıyorum. Kursak mantarından şüphelendiler antibiyotik ve ilaclar verdiler ama şuan hala yem yemiyor halsiz degil hareketli ama sürekli yemini tek tek kusuyor. Mama verin dediler ama zorla bir şey de veremiyorum cok korkuyor. Bugun dışkısında da farklılık gördüm lütfen bilen arkadaşlar yardım edebilir mi simdiden tesekkürler. Dışkı fotograflarini da buraya ekliyorum.
Mrb. Kuşunuz nasıl oldu??

Geri